Cruft's show 2020

Původně jsem plánovala, že napíši jen pár odstavců do novinek o naší letošní účasti na Cruft‘s show, ale letošní výlet do Anglie byl natolik výživný na zážitky, jak dobré, tak i špatné, že jsem se nakonec rozhodla o podrobnější popis celé naší cesty. Nevím, jestli je vůbec někdo, kdo si celý článek přečte, je dlouhý a já nejsem žádný spisovatel, ale jsem si jistá, že si ho za pár let moc ráda přečtu a zavzpomínám.

Cesta na Cruft´s 2011

Jo Cruft´s show, kéž bych se tam tak někdy mohla jet podívat. To jsem si říkala od té doby, co jsem zjistila, že tato výstava existuje. Absolutně jsem nepočítala s tím, že se tam někdy dostanu. No a ejhle! Speedynka, fenečka z našeho prvního vrhu, získala kvalifikaci na tuto výstavu a za pár měsíců už jel Nissan plný bab na ostrov zvaný Velká Británie. A já seděla v něm! Článek, který jsem napsala společně s další členkou této výpravy, Monikou Brucknerovou, si můžete přečíst zde.

Pořizujeme si psa

Toto téma bývá často plné sporů a odlišných názorů. Ráda bych uvedla, jaký názor mám na pořizování psů já a co bych doporučila těm, kteří o pořízení pejska teprve uvažují.

Jsem matka!

Velký okamžik pro mne i pro Saphirku - vyprávění o příchodu našich prvních štěňátek psaný z pohledu Saphirky.