15.7.2023 – NVP Mladá Boleslav

Výstavy v Mladé Boleslavi se zúčastnil náš méďa Démon - Do You Know Who I Am Niarraa. Ve třídě otevřené se umístil na krásném prvním místě s oceněním Výborný 1, CAC, čímž zároveň splnil podmínky pro udělení titulu Český šampion krásy!!! Moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci!

1.7.2023 – NVP Klatovy

Na této výstavě se předvedl náš milovaný Orinek – Dragon Fire & Blood Niarra a uspěl nejlépe, jak mohl. Od paní rozhodčí Šárky Dreslerové získal hezký posudek „3 letý trikolorní pes, standardní hlava, rovný hřbet, výborné úhlení končetin, dlouhá srst, výborné předvedení.“ a ocenění Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB!

Mám obrovskou radost! Z úspěchů našich holek se vždy radujeme, ale takovýto úspěch vlastního odchovu zahřeje obzvlášť u srdíčka. Děkuji majitelce Dáše za příkladnou péči o Orinka a jeho prezentaci na výstavách a Hance a Monice děkuji za Orinkovo předvedení a fotografie.

16.5.2023 - Vnoučátka

Takhle krásně rostou Thorvinky vnoučátka po Georgince - Dragon in the Sky Niarra. Měla jsem možnost je vidět na vlastní oči a jsem z nich nadšená. Úžasný vyrovnaný vrh s přátelskou a mazlivou povahou.

Zlatí pejsci

Jabberwocky Ever After

jabberwocky ever after

Just in Time Ever After

just in time ever after

Justified Ever After

justified ever after

Trikolorní pejsci

Jinx Ever After

jinx ever after

Joker Ever After

joker ever after

Jonathan Ever After

jonathan ever after

Zlatá holčička

Jubilee Ever After

jubilee ever after

1.5.2023 – Klubové výstavy Horní Počernice 29.-30.4.2023

Na dvoudenní výstavu v Horních Počernicích jsem přihlásila Kiarku - Exclusive Wow Effect Niarra především kvůli splnění výstavní podmínky k uchovnění a samotné bonitaci. Na nějaký úspěch v kruhu jsem si naděje vůbec nedělala. Tuto výstavu jsme si loni moc užili a tak proč si to nezopakovat? Po oba dny byl přihlášený i Kiarky starší bráška Démon – Do You Know Who I Am Niarra, takže jsme si užívali i vynikající společnost Démonova majitelky Dobruš a bylo to moc fajn.

V sobotu posuzovala německá rozhodčí a chovatelka dlouhosrstých kolií Michaela Rukopf (chs. vom Haus Rukopf). Démon nastoupil do silně obsazené třídy otevřené a vedl si nadmíru skvěle. Svou třídu vyhrál a navíc se stal nejkrásnějším psem výstavy v rámci plemene, tedy Výborný 1, CAC, Klubový vítěz a BOS! No radost byla obrovská! Kiarka také soutěžila v početné mezitřídě. Předvedla se opět ve svém „happy stylu“, ale mám z ní radost. Umístila se na úžasném druhém místě, hned za fenou, která se stala absolutním vítězem celé výstavy a z výstavy si odnesla svůj první titul Výborná 2, Res. CAC. Ten stejný den úspěšně prošla i bonitací.

V neděli posuzovala opět rozhodčí z Německa, tentokrát Petra Tietze (chs. Reiterwappen). Tento den se nám dařilo opět skvěle, pouze o stupínek hůře, než předchozí den, tedy Démon Výborný 2, Res. CAC a Kiara Výborná 3.

Do You Know Who I Am Niarra

[15]

 

Exclusive Wow Effect Niarra

[10]

Jsem moc ráda, že jsme se zase mohli potkat s přáteli od kolií a užít si příjemnou výstavní atmosféru. Nyní nás čeká výstavní pauza.

22.4.2023 – Klubová výstava kolií a šeltií Lučenec (SK)

Po roce se konala klubová výstava v Lučenci, které se opět zúčastnil Noel – Extra Edition Niarra. Noel získal hezké 4. místo. Vyrostl z něj pěkný chlapík, Kiarky dvojčátko v modrém kožíšku. Mám z něj radost a především mě těší, že je ve své rodině plnohodnotným, opečovávaným a nadevše milovaným parťákem.

23.3.2023 – Vnoučátka jsou na světě!

A je to tady, Thorvinka se stává babičkou! Dne 23.3.2023 její dcera Georgina – Dragon in the Sky Niarra přivedla na svět sedm krásných štěňátek – 3 trikolorní kluky, 3 zlaté kluky a 1 zlatou holčičku. Všechna štěňátka se mají k světu a rostou do krásy! Přejeme jim jen ty nejbáječnější páníčky pod sluncem! Více informací o vrhu naleznete zde.

17.2.2023 – CACIB Nitra

Letošní výstavní sezónu odstartovala za Niarra team fenečka Draki – Do Not Say Dracarys Niarra a to na mezinárodní výstavě psů v Nitře. Poprvé se předvedla v hale a zvládla to skvěle. V moc pěkné konkurenci navíc uspěla s oceněním Výborná 1, CAC a stala se tak čekatelkou slovenského šampiona krásy. Posuzoval maďarský rozhodčí Erdős László. Gratulujeme!

Novinky z předchozích let naleznete v sekci Historie chovatelské stanice.