- Výstavy -

 

Do You Know Who I Am Niarra
Klubové výstavy v Horních Počernicích 5.-6.6.2021

Po dlouhé covidové pauze jsme se konečně dočkali výstav. Klubových výstav v Horních Počernicích se zúčastnila Thorvi a její syn Démon. Oba uspěli po oba dny. Démon získal 2x CAJC, Thorvi 2x BOS, BIS třídy česné a 3.BIS třídy čestné. I po štěňátkách si drží svou vysoko nasazenou laťku.

Amy, Sheena a Thorvi
DUO CACIB BRNO 1.-2.2.2021

Naše oblíbená dvoudenní výstava v Brně, na kterou jsme tentokrát jeli společně s Luckou a Maruškou. Byl to pohodový a úspěšný víkend pro náš team. Thorvinky sestřenice Rise and Shine Ever After získala oba dny BOB a Thorvinka byla hned za ní s R. CACIBem.

Klubová výstava collií a sheltií Kladno 23.11.2019

2. ročník kladenské klubové výstavy byl pro Thorvi ve znamení velkého úspěchu. Thorvinka zaválela nejlépe, jak mohla a stala se nejen nejkrásnější dlouhosrstou kolií výstavy, ale také absolutním vítězem celé výstavy! Pro nás první výstava, ze které jsme si odnesli titul Best in Show! Thorvinka tak parádně obhájila své loňské vítězství, kdy získala ocenění 2. Best in Show.

MVP České Budějovice 12.10.2019

I tentokrát jsem se mezinárodní výstavy psů v Českých Budějovicích zúčastnila jen jako divák a při té příležitosti nafotila pár snímků z dění v kruhu i mimo něj. Výstavy se úspěšně zúčastnilo několik jedinců z chovatelské stanice Ever After a nejlépe se dařilo Thorvinky sestřenici Rise and Shine Ever After, která získala ocenění Best od Breed.

Klubová výstava kolií a šeltií Humpolec 1.-2.6.2019

Dvoudenní klubová výstava, kterou jsme si moc užili - krásné počasí, skvělé ubytování, pohoda a Thorvinka opět zazářila. Ve velké konkurenci se oba dny stala nejkrásnější fenou dlouhoststé kolie, získala tedy 2x CAC, Nejlepší fena, Klubový vítěz a 2x BOS! Navíc se jí podařilo ve věku pouhých 24 měsíců dokončit podmínky pro klubového šampiona krásy! V sobotu titul BOB a následně i Best in Show získal Saphirky bratr a otec Garpíka Born for Agara and African Gold. Album je rozděleno na dvě části a to fotky ze soboty a fotky z neděle.

MVP České Budějovice 13.4.2019

Mezinárodní výstavy psů v Českých Budějovicích jsem se tentokrát zúčastnila jen jako divák a při té příležitosti jsem pořídila pár fotek z posuzování dlouhosrstých kolií.

DUO CACIB Brno 2.-3.2.2019

Album z dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně, kde Thorvi získala od zahraničních rozhodčích specialistů 2x CAC, 1x CACIB a 1x BOS. Na této výstavě Thorvi splnila všechny podmínky pro udělení titulu český šampion krásy a to ve věku neuvěřitelných 20 měsíců.

 
Klubová výstava Kladno 20.10.2018

Fotky z pro nás veleúspěšné klubové výstavy, kdy Thorvi ze 75 přihlášených kolií získala od irského rozhodčího Paula Battigana titul BOB a 2.BIS! Radost byla obrovská a výstavu jsme si moc užili! Na této výstavě byla Thorvinka také zbonitována a tím splnila vše potřebné k tomu, aby se stala chovnou fenkou.

Fotky sobota Fotky neděle

Klubová výstava Humpolec 2. - 3.6.2018

Další úspěšná dvoudenní klubová výstava v Humpolci, odkud si Thorvi odvezla další ocenění CAJC, BOJ a dokonce i 2. BIS Junior. Výstavu oba dny posuzovali specialisté z Anglie a to pan Steve Barrett (chs. Brooklynson) a paní Cheryl Lockett (chs. Cheryldene). Moc jsme si výstavu užily. Album je rozděleno na dvě části a to fotky ze soboty a fotky z neděle. Po oba dny získali titul BOB kolie z Thorvinky rodné chovatelské stanice, v sobotu fena Sleeping Beauty Ever After a v neděli Thorvinky sestřenice Rise and Shine Ever After.

MVP Litoměřice 18.5.2018

Výstava, odkud jsme si přivezli již jedenáctý titul šampiona, Thorvinka zde opět zvítězila a dokončila podmínky pro udělení titulu český junior šampion krásy. Fotečky z kruhu pořídil Jirka.

Klubová výstava Chropyně 12.5.2018

Jedna z nejlepších výstav, jaké jsem zažila. Výstavu posuzovala legendární Sandra Wigglesworth (chs. Saniacre) z Anglie a její posuzování bylo úžasné! Na výstavě se nám i velice dařilo, Thorvinka se stala nejkrásnějším mladým jedincem celé výstavy. V albu jsou fotky ode mne, přítele Jirky a Lenky Petráškové.

MVP České Budějovice 21.4.2018

Pár fotografií z kruhu od Jirky. Většina fotografií je z focení venku, kde jsem fotila psy Skabona Kiss´n Run, Close & Closer to African Gold, Pure Joy Penny Begasuka´s, Monsolana Lovely Cream, Monsolana Mister X, Ultimately Ever After, Bombastic Fridens a Love You Lago Benea. Výstavy se zúčastnila Thorvi - Ultimately Ever After, která získala ocenění výborná 1, CAJC a BOJ.

MVP České Budějovice 7.10.2017

Pár fotografií z kruhu kolií v Českých Budějovicích, které převážně pořídila moje drahá polovička. Výstavu posuzoval italský rozhodčí Claudio de Giuliani, který Thorvi - Ultimately Ever After zadal ocenění Velmi nadějná 1. BOB získala velmi pěkná slovenská fena s výborným předvedením Clarity Amnis Rhei.

Speciální výstava kolií a šeltií Mladá Boleslav 28.9.2017

Vynikající výstava kolií a šeltií v Mladé Boleslavi, kde měla výstavní premiéru naše malá Thorvi - Ultimately Ever After. Thorvinka zaujala švédskou rozhodčí Natalju Skalin a získala ocenění Velmi nadějná 1 a následně i BIS BABY. BOB právem získala krásná fena Enchantres Esmee of Nice Sunrise.


Klubová výstava KCHCS Humpolec 3.6.2017

Parádní klubová výstava kolií a šeltií v Humpolci s přátelskou atmosférou, kde jsem působila jako fotografka pro kruh dlouhosrstých a krátkosrstých kolií. Na této výstavě mi také bylo ctí vystavit dva zlaté psy od Martiny Součkové, opět nádherného Most Majestic Protectora a mladého Fridens Bombastica. Výstavu posuzovala irská rozhodčí Karen Mc Devitt, která byla velice pečlivá a každého psa důkladně prohlédla. Titul BOB zde získal Born for Agara and African Gold, bráška Saphirky a otec Garpíka. Výstava se konala až do večerních hodin a jsem moc ráda, že jsem se jí nakonec mohla zúčastit. Fotografií je mnoho a kvůli maximální kapacitě alb je galerie rozdělena do dvou alb - posuzování kolií dlouhosrstých a posuzování kolií krátkosrstých + závěrečné soutěže.

MVP České Budějovice 22.4.2017

Výstava, kde jsem měla tu čest vystavovat nádherného Magica - Most Majestic Protector, který zde získal titul BOB. Pro mne moc příjemná výstava. Na venkovních fotečkách jsou vítězný Magic, Monsolina Mister X a Ask An Answer from River Agara.

MVP České Budějovice 8.10.2016

Další výstava, na které jsem se byla jen podívat a udělat pár fotek. Výstavu posuzoval rozhodčí z Německa Mark Wibier. Výstavu vyhrála zlatá fenka Amelli Lady Akelin. Protentokrát mám jen fotečky z výstavního kruhu.

MVP České Budějovice 23.4.2016

Výstava, které jsem se zúčastnila jen jako divák. Vítězem této výstavy se stala krásná mladá fenka Enchantress Esmee of Nice Sunrise, která je importovaná z Německa. Na venkovních samostatných fotkách Goofy Gold od Dennynky, Frut of Sun Monsolina a Graciella New Marton.

Klubová výstava kolií a šeltií Mladá Boleslav 7.11.2015

Na této výstavě se předvedl malý Garpík - Celtic Blue Legend Niarra ve třídě dorostu a získal ocenění velmi nadějný 2 s moc pěkným posudkem. Zároveň se zde poprvé předvedla Saphirka ve třídě čestné a v konkurenci získala V1 a následně i titul 2. BIS třídy čestné. BOB zaslouženě vyhrála překrásná maďarská fenka Castle´s Queen Coco Chanel.

MVP České Budějovice 10.10.2015

Výstava, které se po dlouhé době zúčastnil náš odchov a to ten nejmladší - Celtic Blue Legend Niarra alias Garpík. Jeho premiéra byla úspěšná a z výstavního kruhu si odnesl známku velmi nadějný 1. Titul BOB získal zlatý pes Amore Gold Vorašif.

Klubová výstava kolií a šeltií Humpolec 30.5.2015

Jarní klubová výstava se letos poprvé konala v moc pěkném jezdeckém areálu v Humpolci. Tentokrát se zadařilo pořídit větší množství foteček i z posuzování psů i fen. Na mimokruhových fotkách jsou Saphira, Born for Agara and African Gold, Because It´s Me African Gold, Bonnie Gold Vorašif, Diana Gold Chytrá kráska, Elizabeth Quidara Chytrá kráska, Knightstone Fatranský sen a Fixed Idea from River Agara.

DUO CACIB Brno 7.-8.2.2015

Fotky z moc příjemné a úspěšné dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně. Neytiri si z Brna z obou dnů přivezla ocenění 2x výborná 1, 2x CAC, CACIB, Res. CACIB, CAC ČMKU a titul český šampion krásy a šampion ČMKU! Na tuto výstavu budu vždy moc ráda vzpomínat :o)

Evropská výstava psů Brno 23.10.2014

Tyto fotky z velkolepé evropské výstavy, konané tentokrát v České republice, nafotila převážně kamarádka Kateřina Štaiglová, čímž jí moc děkuji! Přihlášeno bylo kolem 80 kolií a více jak polovina byla ze zahraničí. Neytiri zde získala první místo a titul CAC!

DANUBE DUO CACIB Bratislava 4. - 5.10.2014

Pár fotografií z našeho výletu na dvoudenní výstavu psů do Bratislavy, na kterou jsme vyrazily společně s kamarádkou Radkou. Neytiri zde za víkend získala 2x ocenění výborná, CAC, Res. CAC a Res. CACIB a stala se tak čekatelkou slovenského šampiona krásy.

NVP Brno 27.9.2014

Pár fotografií z kruhu a následné mimokruhové fotky psů: Gerry Black z Dančí louky, Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky, BOBový pes Dark Sky from Graslic Hills, Arpad Gold Vorašif, Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky, Diana Gold Chytrá Kráska a Saphirky sestra Xplain Me It African Gold.

MVP České Budějovice 20.9.2014

Podzimní výstava v Českých Budějovicích za krásného počasí. Této výstavy jsme se zúčastnily s Neytiri, která zde získala ocenění V1, CAC, CACIB a CAC ČMKU. To samé a navíc ještě titul BOB získal Saphirky bratr Born for Agara and African Gold.

NVP Klatovy 28.6.2014

Naše první účast na národní výstavě psů v Klatovech. BOB zde získal pes Zazziky Spice of African Gold a nejlepší fenkou, národní vítězkou, se stala Close & Closer African Gold. Neytiri zde získala ocenění Výborná 1, CAC.

MVP Brno 21.6.2014

Převážně fotky z venkovního focení na který je pes Goofy Gold od Dennynky a fenky Diana Gold Chytrá kráska, Everdeen for Quidara Chytrá kráska a Xplain me it African Gold a jen pár fotek z posuzování. Neytiri na této výstavě získala CAC, CACIB i BOB!

MVP České Budějovice 26.4.2014

Fotky z jarní výstavy v Budějovicích, které jsme se zúčastnily s Neytiri. Ta zde získala ocenění výborná 2. Na fotografiích jsou některé třídy psů a boj o titul BOB.

MVP České Budějovice 5.10.2013

Horší kvalita halových fotografií z kruhu :(

NVP Klatovy 15.6.2013

Má první návštěva národní výstavy psů v Klatovech, tentokrát jako divák.

MVP České Budějovice 30.3.2013

Bohužel blesková kvalita fotek z kruhu.

MVP České Budějovice 13.10.2012

Podzimní mezinárodní výstavu v Českých Budějovicích vyhrál polobráška našeho vrhu "A" a tím je Winning Game African Gold. Na výběr foteček se můžete podívat kliknutím na obrázek.

NVP Brno 29.9.2012

Kolie (+šeltička) na národní výstavě psů v Brně, které jsme se zúčastnili jen jako návštěvníci s foťákem :-) BOB zde získala blue merle fenečka Zaira Blue Vermiko

Klubová výstava Řepeč 6.5.2012

Kolie na své klubové výstavě pořádané KCHCS. Na této výstavě naše Saphirka získala CAC a Klubového vítěze a splnila podmínky pro udělení titulu Klubový šampion. Titul BOB a BIS získal pejsek Fill Královský dar.

MVP České Budějovice 31.3.2012

Fotografie z mezinárodní výstavy psů, tentokrát povětšinou halové fotečky. Zvlášť jsou nafocení vítězný pejsek Poker Face vom Old Tom, fenka Yapanese at African Gold a pejsek Canterbury Tale von der Ischlerbahn

MVP České Budějovice 23.4.2011

Fotografie z mezinárodní a velice vydařené výstavy psů, opět převážně kolie, BOB zde získala naše drahá Speedy

Cruft´s show Birmingham 2011

Česká výprava na Cruft´s 2011. Této výstavy se z čech zúčastnili African Gold Niarra, Ask An Answer from River Agara a Ready To Go African Gold.

DUO CACIB Brno 5.2.2011

Výstava s kvalifikací na Cruft´s 2012, BOB zde získala African Gold Niarra. Fotečky z kruhu i venkovní focení. Venku na fotografiích Poker Face vom Old Tom a Casanova z Josefovské Pevnosti. Bohůžel kvalita halových foteček je o něco horší :o(

Klubová a speciální výstava Praha - Rychety 16.-17.10.2010

Fotografie nafocené Alenou Dobošovou z dvoudenní výstavy pořádané Klubem chovatelů Colií a Sheltií Praha

MVP České Budějovice 9.10.2010

Fotografie z kruhu - pouze psi. Mimo kruh BOB Purple Rain vom Haus Rosenpracht, Star Light vom Adlerwappen, Ready To Go African Gold, New Face of African Gold, šeltičky

NVP Brno 25.9.2010

Pár fotografií z kruhu + fotografování mimo kruh - Vision in Blue African Gold a Vital Spark African Gold

Klubová výstava kolií a šeltií Chropyně 11.9.2010

Fotografie z kruhu + fotografování mimo kruh - African Gold Niarra, Xclusive Model vom Adlerwappen, Ultra Merlin African Gold, Emily Gold od Dennynky, New Face of African Gold, Vision in Blue African Gold

MVP Brno 19.6.2010

Fotografie z kruhu + fotografie mimo kruh - African Gold Niarra, Ask An Answer from River Agara, Ultra Merlin African Gold, Poker Face vom Old Tom, Amor Black from Kosir Valley

MVP Praha 1.5.2010

Pouze venkovní fotografie New Face of African Gold, Alfa Adelante Niarra, Ask An Answer from River Agara, Chrystý Gold z Křivosůd, Cody z Josefovské pevnosti, Ready To Go African Gold

MVP České Budějovice 24.4.2010

Fotografie z kruhu + fotografování mimo kruh - Xclusiv Model vom Adlerwappen, Alfa Adelante Niarra, Ready To Go African Gold, That´s All African Gold, African Gold Niarra, šeltičky

Oblastní výstava České Budějovice 6.3.2010

Pár fotografií různých plemen vč. kolií - Belda z Dančí louky s matkou Vigsie Grace Alkami

DUO CACIB Brno 6.-7.2.2010

Fotografie z kruhu + fotografie mimo kruh - Davis Gold od Dennynky, Alfa Adelante Niarra, African Gold Niarra, Star Light vom Adlerwappen, New Face of African Gold, krátkosrstá kolie

MVP Praha 7.11.2009

Fotografie z kruhu v horší kvalitě + fotografování mimo kruh - African Gold Niarra, A New Moon of Niarra, Cody z Josefovské Pevnosti, One More Night African Gold, Connassaince Lago Benea, Xclusiv Model vom Adlerwappen

MVP České Budějovice 24.10.2009

Horší kvalita :o(

Světová výstava psů Bratislava 8.10.2009

Fotografie především kolií dlouhosrstých - psi, horší kvalita některých fotografií

Klubová výstava Mladá Boleslav 3.10.2009 - 2.část

Fotografie z kruhu + focení mimo kruh - Ask An Answer from River Agara, Djeany Black od Dennynky, Djag Gold od Dennynky, Cindy Gold od Dennynky

Klubová výstava Mladá Boleslav 3.10.2009 - 1. část

Fotografie z kruhu

Klubová výstava Kolií a Šeltií Řepeč 16.5.2009

Fotografie z kruhu, mimo kruh - One More Night African Gold, Ready to Go African Gold, Just To Be African Gold, Over the Top African Gold, Ice Vision of African Gold

MVP České Budějovice 25.4.2009

Horší kvalita :o(

Oblastní výstava České Budějovice 7.3.2009

Především kolie - Ready To Go African Gold a Star Light vom Adlerwappen

DUO CACIB Brno 7.-8.2.2009

Fotografie z kruhu + venkovní fotografie - Star Light vom Adlerwappen, Quo Vadis African Gold, New Face of African Gold

MVP Wels 7.12.2008

Fotografie z rakouské výstavy

MVP Praha 15.11.2008

Převážně fotografie z kruhu, mimo kruh One More Night African Gold

Nitra Canis 1.11.2008

Převážně fotografie z kruhu

CACIB Tulln 28.9.2008

Fotografie z rakouské výstavy

MVP České Budějovice 27.9.2008

Pár fotografií v horší kvalitě

MVP Mladá Boleslav 30.8.2008

Fotografie z kruhu

Speciální výstava KCHCS Praha - Krč 23.8.2008

Převážně fotografie z kruhu, mimo kruh - Tisha´s Black Minx vom Old Tom, Palace vom Old Tom, Quo Vadis African Gold, Keep Cool African Gold, Silver Dream P.S. I Love You, One More Night African Gold, Of Course African Gold, Over the Top African Gold, No Limit African Gold, Now or Never African Gold, New Face of African Gold

DUO DANUBE Bratislava 16.-17.8.2008

Fotografie z kruhu kolií, sobota i neděle

MVP Mladá Boleslav 19.7.2008

Převážně fotografie z kruhu

Intercanis Brno 28.6.2008

Horší kvalita :o(

Klubová výstava Kolií a Šeltií Řepeč 3.5.2008 - 2.část

Převážně fotky z kruhu

Klubová výstava Kolií a Šeltií Řepeč 3.5.2008 - 1.část

Převážně fotky z kruhu

MVP České Budějovice 19.4.2008

Převážně fotky z kruhu, horší kvalita

 

- Akce a ostatní -

 

LVT Léto s Lassií 2013

Má druhá účast na tomto skvělém koliáckém táboře. Tentokrát s půlroční uličnicí Neytiri.

Agility závody Horké léto & MR kolií v agility 2013

Pár snímků z agility závodů, které se konaly v Lounech den před táborem Léto s Lassií, kterého jsme se následně s Neytiri zúčastnily

Focení našich mlaďochů při klubové výstavě v Řepči

Designed for Niarra African Gold (5 měsíců) a sestry Be Forever a Legend Niarra a Black Hurricane Niarra (6 měsíců)

Návštěva u Hanky

Během návštěvy u Hanky jsme pořídili i nějaké fotečky, tady si je můžete prohlédnout. Na fotografiích jsou psi Zaziky Spice African Gold, Poker Face vom Old Tom, Casanova z Josefovské pevnosti a fenka Of Course African Gold

Novoroční procházka kolií a šeltií 1.1.2011

Další ročník Novoroční procházky s kolijkami a šeltičkami okolo Konopiště

LVT Léto s Lassie 3.-11.7.2010

Úžasný Letní výcvikový tábor v Lounech pořádaný pod KCHCS Praha

Fotografie z Hluboké n. Vlt. 13.6.2010 - © Alena Dobošová

Fotografie Saphiry z Krajské výstavy psů a na zámku Hluboká nad Vltavou od naší kamarádky Alenky

Novoroční procházka kolií a šeltií 2.1.2010

Procházka smečky kolií a šeltiček v okolí zámku Konopiště