Tvorba www stránek

MVP České Budějovice 30.3.2013

Rozhodčí: Soltesz E. (A)

PSI

Třída dorostu

Keen Competition Leawrey 14.9.2012 VN1
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Třída mladých

Highlight of Ever After 1.4.2012 V1, CAJC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 VD3
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Kroová Hana
Colombo New Marton 20.12.2011 nedostavil se
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vlášek Ladislav

Mezitřída



Buon Giorno New Marton 1.5.2011 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Exnerová Dana
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V2, Res. CAC
O:Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Just a Boy Leawrey 20.5.2011 V3
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 nedostavil se
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka

Třída otevřená



Nyitramenti Forcible Argument 21.12.2009 V1, CAC, CACIB, BOB, 4. BIG
O: Nyitramenti X-Tra Gold M: Kristmas Lav Miss Wow Wow
Chov: Balázsovits János Maj: Markus Nänni Eszter
Aurelio Adore van Golden Nachtigal 16.12.2010 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina
Fusion Ever After 8.2.2011 V3
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Exnerová Dana
Arsenio from Sheep Range 27.1.2010 V4
O: Erin Krásná Louka M: Charmy Krásná Louka
Chov: Jurová Jitka Maj: Šafránková Romana
Cacahuete Lago Benea 31.7.2009 V
O: Carlo vom Vengerhof M: I Love You Noko Bohemia
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová J. + Dlabač P.
Embers Leawrey 7.12.2006 V
O: Aaronwell Antique Gold at Brilyn M: Blessed Jane Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Burdziková Martina
Aymard My Sweet Darling 24.1.2011 VD
O: Geronimo Leawrey M: Anabela Black Stráň Fialek
Chov: Marie Kopecká Maj: Vraná Gabriela
Clark Black Fredina Agi 30.10.2009 VD
O: Spoke Blue Nellago M: Polly Black Nellago
Chov: Holainová K. Maj: Hudcová Simona

Třída šampionů



Winning Game African Gold 2.11.2009 V1, CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Power of Love African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Reslerová Jitka
Nyitramenti Eusebio 24.9.2009 V2, Res. CAC
O: Budweiser vom Haus Reinhard M: Nyitramenti Wonderful Life
Chov: Balázsovits János Maj: Balázsovits János
Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V3
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

Třída veteránů



Ice Vision of African Gold 16.3.2005 V1
O: Malouine´s Singin´ the Blues M: Xenita Black Modrý Iris
Chov: Fialová Jitka Maj: Kratochvílová Miroslava

FENY

Třída mladých



Hand in Hand With Ever After 1.4.2012 V1, CAJC, BOJ
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V3
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Tinker Bell Modrý Iris 19.11.2011 VD4
O: Ice Vision African Gold M: Love of Scotia Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava
Athéna z Lesních stínů 17.4.2012 VD
O: Axel Golden Bloom M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla
Groseille Noire Lago Benea 22.5.2012 nedostavila se
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Dlabač Petr

Mezitřída



Jacqueline Leawrey 20.5.2011 V1, CAC, Res. CACIB
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Pocnerová Irena
Calamity Jane New Marton 20.12.2011 V2, Res. CAC
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín
Fleur de la Vie Lago Benea 22.11.2011 V3
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 VD4
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 VD
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 nedostavila se
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka

Třída otevřená



Very Black Angel Della Cambrianella 20.7.2008 V1, CAC
O: Black Xs du Close Des Duchesses M: Gentlewomenblue Della Cambrianella
Chov: Pascale Giovanna Maj: Nič Antonín
Gold Lady Dominance 30.1.2011 V2, Res. CAC
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Vraná Petra
Anabell Pieses of the Dream 27.11.2009 V3
O: Rambo Gold Coll-Kony M: Daira Karino Bohemia
Chov: Dostálová Lenka Maj: Dostálová Lenka
Zaira Blue Vermiko 10.9.2010 V4
O: Vard Black Vermiko M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miroslav Maj: Hudcová Simona
Andy African Gold z Bohušova vrchu 18.3.2010 nedostavila se
O: One More Night African Gold M: Gwendy z Chýnovské jeskyně
Chov: Kudorvá Ivana Maj: Balá Jiřina

Třída šampionů



Kristmas Lav Miss Wow Wow 12.2.2008 V1, CAC, CACIB
O: Nyitramenti Captain Blood M: Nyitramenti Ruby Lace
Chov: Cheremisova Olga Maj: Balázsovits Janos
Cinera Pardál z Asuanu 16.1.2010 V2, Res. CAC
O: Amalie Pure Gold M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A.+H. Maj: Donskovová Jiřina
Blind Date Ever After 25.2.2010 V3
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Třída veteránů



My First Love ze Zlaté Jalny 17.1.2004 V1, BOV
O: One for All ze Zlaté Jalny M: Bloody Mary von Crottorf
Chov: Křečková Jarmila Maj: Vrbová Hana



Za výsledky děkuji Libě Kuckové, za opravu Jitce Gogolínové