Tvorba www stránek

vrh "Dragon" Niarra

Dne 13.7.2020 se nám narodilo 7 krásných trikolorních štěňátek, 3 kluci a 4 holčičky.

vrh dragon 1000px

- Holčičky -

Do Not Say Dracarys NiarraDragon Rose Niarra

Dragon In The Sky NiarraDragon Queen Niarra

 

- Kluci -

Do You Know Who I Am NiarraDragon Fire & Blood Niarra

Dragonborn Comes Niarra

RODIČE

C.I.B., Multi Ch., Grand Ch., JCh.

Skabona Kiss’N Run

Skabona Kiss'N Run"Ronald"

Výška: 58 cm
Chrup: plnochrupý, skus nůžkový

HD B
MDR +/+
DM +/-
  IPD +/+
JRD +/+
DOV - prosté všech očních vad

Junior šampion Norska
Šampion Litvy
Šampion Polska
Šampion Slovenska
Šampion České republiky
Grand šampion České republiky
Interšampion

Club Ch., Ch. & JCh.

ULTIMATELY EVER AFTER

Ultimately Ever After
"Thorvi"

Výška: 53 cm
Chrup: plnochrupý, skus nůžkový

HD A
ED 0
MDR -/-
DM -/-
DOV - prosté všech očních vad

Junior šampion České republiky
Šampion České republiky
Klubový šampion
Čekatelka šampiona Polska
Čekatelka šampiona Rakouska
Čekatelka šampiona Slovenska
Čekatelka českého grandšampiona
Čekatelka šampiona ČMKU
Čekatelka interšampiona

Ronald je perfektní představitel plemene, který byl do Čech importován z dalekého Švédska. Pochází z opakovaného úspěšného spojení dvou světových vítězů. Jeho otec je slavný anglický plemeník Chelborn Kiss’n Tell. Matka je fena nádherného blue merle zbarvení a pohybu Impressive Lady Fantazija. Ronald vyniká především svou elegantní stavbou těla, dobře modelovanou hlavou, sytě černým zbarvením, pružnou a prostornou mechanikou pohybu a správně neseným ocasem, což v dnešní době obzvlášť oceňuji. Má přátelskou, něžnou a klidnou povahu. Velkým plusem pro nás jsou bezpochyby i velice pěkné výsledky zdravotních testů.

[10]Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'n Run Skabona Kiss'N Run Skabona Kiss'n Run

Thorvi je zkrátka kouzelná fena. Roztomilá bytost s úžasnou, milou, aktivní a přátelskou povahou a vynikajícím exteriérem, což dokazuje i její výstavní bilance. Thorvi se doposud zúčastnila 25 výstav v České republice i v zahraničí a z toho jich 20 vyhrála a 4x se umístila na druhém místě. To z ní dělá jednu z nejúspěšnějších fen v současnosti. Její největší úspěch je titul Best in Show na klubové výstavě kolií a šeltií. Thorvi je elegantní fena se správnými tělesnými proporcemi, které podtrhuje její vyvážený, energický a prostorný pohyb. Miluje pohyb, aportování a děti. Je velice učenlivá, přátelská a vždy vesele naladěna. Své uplatnění našla i v psím sportu zvaném nosework.

[20]Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After na Cruft's show 2020 Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After Ultimately Ever After

Nedokážu ani popsat, jakou radost mám z tohoto dlouho očekávaného vrhu. Samozřejmě, nebyla by to Thorvinka, kdyby nám to nějak „nezpestřila“ a rozhodla se hárat zrovna v době, kdy nebylo možné cestovat přes hranice. Takže bylo nutné změnit naše prvotní plány a najít Thorvince krycího psa v Česku. Volba krycího psa byla ovšem hned jasná. Ronalda jsem totiž měla v hledáčku už od doby, kdy k nám přicestoval ze Švédska. Nikdy mě ale nenapadlo, že použiji trikolorního psa na trikolorní fenu. Až na zbarvení, které ovšem zdaleka není to nejdůležitější, splňoval všechny mé požadavky na vhodného krycího psa pro Thorvi. Ronald má navíc velice působivý rodokmen plný těch nejlepších linií ze severní Evropy. V rodokmenu štěňátek je vedená liniovka na anglického psa Chelborn Kiss’n Tell, kterého zná snad každý chovatel. Kiss’n Tell je jeden z nejproslulejších plemeníků v Evropě, světový vítěz, který má mnoho úspěšných potomků výborného typu. Thorvi a Ronald jsou toho důkazem. Oba si jsou typově velice podobní a dá se tedy předpokládat, jak budou jejich štěňátka v dospělosti vypadat.

V prvních čtyřech generacích jsou téměř všichni předci vyšetření na dědičná onemocnění s velmi pěknými výsledky. Někteří předci jsou i aktivními sportovci a nejeden z nich prokázal i pastevecké vlohy.

Moc se ze štěňátek radujeme a už teď se nemůžeme dočkat, jak se budou dále vyvíjet.

Všechna štěňátka budou po rodičích MDR +/-, DM +/- nebo -/- (bude testováno) a budou vyšetřena na dědičné oční vady. Před odběrem budou všechna štěňátka klinicky vyšetřena veterinářem.

niarra dragon litter thorvi ronald letacek


RODOKMEN
C.I.B., Multi Ch.,
Grand Ch., JCh.

Skabona
Kiss'N Run
WW'11, Ch.
Chelborn Kiss'n Tell
C.I.B. Samhaven Time Will Tell C.I.B. Carostar C'est la Vie
Samhaven Springtime
Brilyn Silver Serenade to Chelborn Lynaire The Blacksmith
Brilyn Silver Symphony
WW'12, C.I.B
Impressive Lady Fantazija
C.I.B. Impressive Blue Fantazija Xtremely Blue Carnoustie From Fanta
Ch. Opposite Sex Fantazija
C.I.B. Just a Lady Fantazija Brilyn Touch Of Black
C.I.B. Ladyklin La'Fantazija Love
Club Ch.,
Ch. & JCh.

Ultimately
Ever After
Ch.
Ladnar Hugs'n Kisses
WW'11, Ch. Chelborn Kiss'n Tell C.I.B. Samhaven Time Will Tell
Brilyn Silver Serenade to Chelborn
C.I.B. Samhaven Temptation Ladnar Ch. Ladnar Kingfisher JW
Branock Rum Truffle at Samhaven
Hand In Hand With Ever After Ch. Scottlyme Drum Major Ch. Scottlyme Xby Chance
Ch. Scottlyme Zhady Lady
C.I.B., EJW Blind Date Ever After C.I.B. Prince of Sunlight Quenchless Love
Ch. Clue from Graslic Hills

Interaktivní rodokmen

 

 Ronaldovy rodiče a prarodiče

Chelborn Kiss'N Tell Impressive Lady Fantazija
Samhaven Time Will Tell Brilyn Silver Serenade to Chelborn Impressive Blue Fantazija Just a Lady Fantazija

 

Thorvi rodiče a prarodiče

Ladnar Hugs'N Kisses Hand in Hand With Ever After
Chelborn Kiss'N Tell Samhaven Temptation Ladnar Scottlyme Drum Major Blind Date Ever After

SPOLEČNÁ FOTOGALERIE ŠTĚŇÁTEK

[52]Vrh Dragon krátce po narození Vrh Dragon a jejich první ráno Vrh Dragon - 1 den na světě Vrh Dragon - 1 den na světě Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon 5. den Vrh Dragon 5. den Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon stáří 1 týden Vrh Dragon a starostlivá maminka Thorvinka Vrh Dragon Vrh Dragon stáří 2 týdny Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon stáří 2 týdny Vrh Dragon stáří 2 týdny Vrh Dragon stáří 2 týdny Vrh Dragon stáří 2 týdny Vrh Dragon stáří 2 týdny Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon stáří 2 týdny - seznamování s dětmi Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon Vrh Dragon stáří 2 týdny - poprvé venku Vrh Dragon Ahoj obloho aneb poprvé venku Mami, pojď si se mnou hrát! Vrh Dragon 2 týdny - velký den pro štěňátka - poprvé venku, děti a seznámení s novým psem

Informace pro zájemce o štěňátko z naší chovatelské stanice

 

Odchov štěňátek v naší chovatelské stanici

Štěňátka z naší chovatelské stanice odcházejí do nových domovů nejdříve ve věku 8 týdnů. Jsou socializovaná, vymazlená nejen od nás, ale i od návštěv všeho věku, seznámena s ostatními psími členy rodiny a zvyklá na pobyt venku i v domě. V letním období odchováváme štěňátka v obytném domku na zahradě. V zimním období mají zařízené bydlení přímo u nás doma, a když už jsou větší, bereme je několikrát denně na pár minut na zahradu. Štěňátka řádně očkujeme a odčervujeme a necháváme prohlédnout veterinářem. Všechna štěňátka od nás jsou s průkazem původu a europasem, tedy jsou i čipovaná. Majitel dostane ke štěňátku také kupní smlouvu, kterou mu poskytneme k nahlédnutí ještě před samotným odběrem štěňátka.

 

Rezervace štěňátka

Vzhledem k tomu, že nám opravdu není lhostejné, komu svěříme životy našich milovaných štěňátek a také kvůli špatným zkušenostem se zájemci o štěňátka jak u nás, tak i u jiných chovatelů, jsme se rozhodli pozměnit systém rezervací na štěňátka z naší chovatelské stanice. Nechceme tím zájemce odradit, ale naopak chceme mít větší jistotu, že svěřujeme štěňátko do těch správných rukou. Štěňátka nemíváme často, a když už je na tento svět přivedeme, tak chceme, aby měla spokojený život a proto je pro nás výběr vhodných páníčků, se kterými budeme i nadále v kontaktu, velice důležitý!

Pokud máte tedy zájem o již narozené volné štěňátko, můžete si jej u nás zamluvit. Avšak k tomu, abychom štěňátko pro vás rezervovali, je zapotřebí uhradit zálohu ve výši poloviny ceny za štěně. Do zaplacení zálohy je štěňátko stále nabízeno jiným zájemcům. V případě, že zaplatíte zálohu a později si rezervaci rozmyslíte, tak Vám vrátíme polovinu zálohy, ovšem jen v případě, pokud odstoupení od koupě proběhne nejpozději tři týdny před předem stanoveným termínem odběru štěňátka. V případě, že si štěňátko rezervujete např. týden před odběrem, tak je záloha nevratná. Za zaplacenou zálohu od nás dostanete potvrzení.

Pokud máte zájem o štěňátka z plánovaného nebo očekávaného vrhu, budete zařazeni do seznamu zájemců o štěně. Zálohu splatíte až po narození štěňátek. Pokud si u nás zamluvíte ještě nenarozené štěňátko a později si odběr rozmyslíte, budeme rádi, když nás o tom budete informovat.

Pro zájemce o štěňátko od nás máme také připravený dotazník, který nám i vám pomůže vybrat to správné štěňátko právě pro vás. Dotazník najdete ZDE.

 

A na závěr ještě malé shrnutí, co všechno dostane nový majitel ke štěňátku z naší chovatelské stanice

  • Průkaz původu
  • Europas (očkovací průkaz), kde jsou zaznamenána všechna proběhlá očkování a odčervení
  • Kupní smlouvu, která slouží k ochraně všech tří stran – vaší, naší a štěňátka
  • Potvrzení o platbě
  • Doklad k čipu a informace k němu
  • Informace jak správně pečovat o štěňátko, jak a čím jej krmit a základní informace k výchově a výcviku
  • Dáreček a vhodné granulky pro první dny v novém domově

A v neposlední řadě také chovatelský servis, který vám kdykoliv rádi poskytneme v jakékoliv formě (rady, pomoc s výcvikem, úpravou srsti, vystavováním a mnoho dalšího).

 

Mimo jiné také nabízíme možnost spolumajitelství nadějných štěňátek z naší či jiné chovatelské stanice. Spolumajitelství je výhodné jak pro nás, tak i pro majitele u kterého pejsek bydlí. Pro více informací mne můžete kontaktovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..