Tvorba www stránek

Speciální výstava Mladá Boleslav 2.10.2016

Rozhodčí: Reslerová Jitka

PSI

Třída štěňat

Hitchcock for Quidara Chytrá kráska
5.4.2016 VN1
O: Bax Chytrá kráska M: Everdeen for Quidara Chytrá kráska
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Nešporová Ludmila

Třída dorostu

Monsolina Mister X
8.1.2016 VN1
O: Monsolana Bonjour Paris M: Monsolana Absolute Beauty
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana
Jam in your Heart from River Agara 15.3.2016 N2
O: Born for Agara and African Gold M: Donasita von Crottorf
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toupalová Kateřina

Třída mladých

Might and Magic Leawrey 1.10.2015 V1, CAJC
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Hradecká Jana
Rendez-vuez Ever After 22.12.2015 V2
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Jantar Královský dar
10.6.2015 V3
O: Deep Love Damiro of Nice Sunrice M: Chanell Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Židová Hana
Kay in Black z Dančí Louky 2.9.2015 V4
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Tomášová Jana
Jack In Blue z Dančí louky 1.9.2015 VD
O: Jack in The Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Lafková Tereza
Branco Solymászdombi
18.8.2015 nedostavil se
O: Nyitramenti Eusebio M: Nyitramenti Jemtia
Chov: Müllerné Taller Juditnál Maj: Setichovská M. + Seligerová Z.

Mezitřída

Handshake from River Agara
16.4.2015 V1, CAC
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Čepelková Veronika
Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 V2
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Toupalová Kateřina
Arin Anything More
7.3.2015 VD3
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Hottmarová Věra Maj: Sotonová Jana

Třída otevřená

Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 VD1
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena
Dark Sky from Graslic Hills
28.5.2007 VD2
O: Alwin Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín

Třída vítězů

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAC, VSV, BOS
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V2, Res. CAC
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Amore Gold Vorašif
27.5.2012 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Morning Glory Ever After
21.5.2014 VD4
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída čestná

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, BIS čestná třída
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.

FENY

Třída dorostu

Happy New Marton
12.2.2016 VN1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambianella
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín

Třída mladých

Meredith Leawrey 1.10.2015 V1, CAJC, BOJ, JBIS
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Josephina Královský dar
10.6.2015 V2
O: Deep Love Damiro of Nice Sunrice M: Chanell Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Haaseová Alena
Kaili D´Or Lago Benea
1.11.2015 VD3
O: Amelie Pure Gold M: Fleur De La Vie Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Hrušková Markéta
Inka Black z Dančí Louky 14.8.2015 VD4
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Issy Black z Dančí Louky 14.8.2015 VD
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Kyptová Ludmila
Isis Blue z Dančí Louky 14.8.2015 nedostavila se
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Kušej Pavel

Mezitřída

Honey Happy Ronna Bohemia
5.5.2015 V1, CAC
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Abbey Lady Akelin 15.3.2015 V2, Res. CAC
O: Amore Mio New Marton M: Cerry z Chrášťanského lesa
Chov: Strouhalová Hana Maj: Pastorek Martin
Powerplay Ever After
22.05.2015 VD3
O: Pancho Sir vom Brüggener-Land M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída otevřená

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Allison Small Meadows
4.5.2014 V2, Res. CAC
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Filounová Michaela
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V3
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD4
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava
Anup Goldiana Riseva
15.4.2014 VD
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Gold Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Petr Karel

Třída vítězů

Gracious Goddess Ronna Bohemia 2.4.2013 V1, CAC, VSV, BOB, Res. BIS
O: Queenly Mighty Guinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V3
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana

Třída veteránů

Ask An Answer from River Agara
3.7.2008 V1, BOV, BIS veterán
O: Farndale Old Golden Gates M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Over the Top African Gold 6.5.2007 V2
O: Hocus-Pocus vom Adrerwappen M: Silver Dream P.S. I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina

Za pomoc s výsledky děkuji Zdeňce Seligerové.