Tvorba www stránek

NVP Klatovy 11.6.2016

Rozhodčí: Reslerová Jitka

PSI

Třída štěňat

Monsolina Mister X
8.1.2016 VN1
O: Monsolana Bonjour Paris M: Monsolana Absolute Beauty
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana

Třída mladých

Pixel Puzzle Ever After
22.05.2015 V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG 1
O: Pancho Sir vom Brüggener-Land M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 V2
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Toupalová Kateřina

Mezitřída

Protector Most Majestic 11.01.2015 V1, CAC
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina

Třída otevřená

Mon Amour Ever After 21.05.2014 V1, CAC
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Koloušek Milan
Lust for Life Leawrey
10.4.2014 V2, Res. CAC
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Ježkovi Barbora a Richard
Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 V3
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena

Třída vítězů

Amore Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC, NV
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana

Třída veteránů

Dark Sky from Graslic Hills
28.5.2007 V1, BOV
O: Alwin Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V2
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

FENY

Třída dorostu

Cassiopeia Gibsonova Púšť
1.12.2015 VN1
O: Your Pirate of the Caribbean Born To Be M: Fatranský sen Vera Rozany Gaj
Chov: J. Gaško + M. Umrian Maj: Donskovová Lenka
Fridens Snowwhite 13.11.2015 VN2
O: Urritz De Zelai M: Denfris Revolution Dream In Black
Chov: Novislavska S. Maj: Všetečka Aleš

Třída mladých

Tiramisu Uait Sibod 19.7.2015 V1, CAJC
O: Niksend King of Life M: Eldvidzh Beautiful New Star
Chov: Britvina Elena Maj: Petrášková Lenka
Gemini in the Stars in Sherborne
22.6.2015 V2
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Matoušková Tereza
Sari vom Rhododendronwäldchen 26.3.2015 V3
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Golden Happy vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Nič Antonín

Mezitřída

Graciella New Marton
28.12.2014 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Mečlová Radka
Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 V2, Res. CAC
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana

Třída otevřená

Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V1, CAC
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Matoušková Tereza
Amélia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 V2, Res. CAC
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Touch of Elegance Noko Bohemia 27.7.2013 V3
O: X-Killer Noko Bohemia M: Sing of Love Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Lisnerová Magdalena

Třída vítězů

Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V1, CAC, NV, BOS
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena

Třída veteránů

Lovely Dream Modrý Iris 20.1.2008 V1
O: Dream of Fluffy Lohrien M: Anabell Besednický vrch
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Dlabač Petr