Tvorba www stránek

NVP Brno 24.9.2016

Rozhodčí: Márová Petra

PSI

Třída štěňat

Carwel Dark Might Celestial Glamour 24.3.2016 nedostavil se
O: Lost In Time Leawrey M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Třída dorostu

Jam in your Heart from River Agara 15.3.2016 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Donasita von Crottorf
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toupalová Kateřina

Třída mladých

Kipp Gold z Dančí Louky 2.9.2015 V1, CAJC, BOJ
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hanušová Kateřina
Rendez-Vous Ever After 22.12.2015 V2
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Mezitřída

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Toupalová Kateřina

Třída otevřená

Bayssy Zlatý Dominance 20.4.2009 VD1
O: Decent Fellow Leawrey M: Cassie Gold od Dennynky
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena

Třída vítězů

Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V1, CAC, NV, BOS
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Morning Glory Ever After 21.5.2014 V2, Res. CAC
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V3
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila
Cryon Marengo Bohemia
17.07.2012 nedostavil se
O: Amor Black From Kosir Valley M: Airrin Gold Zahrada Dětí
Chov: Matulíková Šárka Maj: Matulíková Šárka

FENY

Třída mladých

Jayla Blue z Dančí louky
1.9.2015 V1
O: Jack in the Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej

Mezitřída

Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela
Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky
2.10.2014 V2, Res. CAC
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej

Třída otevřená

Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 V1, CAC, NV, BOB
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Loeva Zlatá Dominance 19.5.2014 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Fučková Iveta
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V3
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka

Třída pracovní

Hopsinka Zara z Dančí louky 2.10.2014 nedostavila se
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Kučeriková Veronika

Třída vítězů

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Forgotten Charm von der Ischlerbahn
26.10.2011 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne Maj: Smočková Zdeňka