Tvorba www stránek

NVP Brno 9.1.2016

Rozhodčí: Němečková Ivana

PSI

Třída štěňat

Indy Blue z Dančí louky
14.8.2015 N1
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Kandy Black z Dančí louky
2.9.2015 nedostavil se
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Káňová Hana

Třída dorostu

Hell Boy from River Agara
16.4.2015 VN1
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Rašťák Ondřej

Třída mladých

Most Majestic Protector 11.01.2015 V1, CAJC, BOJ, BOS
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Arin Anything More
7.3.2015 V2
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Hottmarová Věra Maj: Korábečná Radka
Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V3
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.

Mezitřída

Last in the Night Leawrey
10.4.2014 V1, CAC, NV
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Happy Blue Star Fatranský sen
18.2.2014 V2, Res. CAC
O: Garcon Night of Irish Home M: Dumka Różany Gaj
Chov: Kotuláš Miroslav Maj: Zieba Krzysztof

Třída otevřená

Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V1, CAC
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila
Bard Gold Vorašif
20.4.2014 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Jan Munzar
Briliant Blue Finestra 14.11.2013 V3
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Smička Radim

Třída vítězů

Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V2, Res. CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V3
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka

Třída veteránů

Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V1, BOV
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

FENY

Třída dorostu

Arana z Černostudničního vrchu
15.5.2015 nedostavila se
O: Ready to go African Gold M: Close & Closer African Gold
Chov: Seligerová Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída mladých

Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky 2.10.2014 V1, CAJC
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák O.
Arya Anything More
7.3.2015 VD2
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Hottmarová Věra Maj: Švarcová Klára
Iren Fredina Agi
27.1.2015 VD3
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Kunčík A.
Gaia Blue Chytrá kráska
9.11.2014 nedostavila se
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Káňová Hana

Mezitřída

Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Lilian Leawrey
10.4.2014 V3
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Goldová Martina
Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 VD4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava

Třída otevřená

Baisha Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav
Loeva Zlatá Dominance 19.5.2014 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Fučková I.
Brita Black Finestra
14.11.2013 VD3
O: Lovely Larry Sir vom Brüggenerland M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta

Třída vítězů

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, NV, BOB
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V2, Res. CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Designed for Niarra African Gold 3.12.2012 nedostavila se
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie