Tvorba www stránek

MVP Praha 30.10.2016

Rozhodčí: Svobodová Mlada

PSI

Třída dorostu

Carwel Dark Might Celestial Glamour 24.3.2016 VN1
O: Lost In Time Leawrey M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Třída mladých

Monsolina Mister X
8.1.2016 V1
O: Monsolana Bonjour Paris M: Monsolana Absolute Beauty
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana
Branco Solymászdombi
18.8.2015 VD2
O: Nyitramenti Eusebio M: Nyitramenti Jemtia
Chov: Müllerné Taller Juditnál Maj: Setichovská M. + Seligerová Z.

Mezitřída

Hell Boy from River Agara
16.4.2015 V1, CAC
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Rašťák Ondřej
Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 nedostavil se
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Toupalová Kateřina

Třída otevřená

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Amore Gold Vorašif
27.5.2012 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana

Třída šampionů

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, CAC, CACIB, BOS
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V2, Res. CAC
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V3
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

Třída veteránů

Cato Čin-Čin Pet
9.4.2007 V1
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie

FENY

Třída mladých

Meredith Leawrey 1.10.2015 V1, CAJC, BOJ
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Kaili D´Or Lago Benea
1.11.2015 V2
O: Amelie Pure Gold M: Fleur De La Vie Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Hrušková Markéta

Mezitřída

Honey Happy Ronna Bohemia
5.5.2015 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva

Třída otevřená

Amélia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 V1, CAC
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V3
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka

Třída šampionů

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Forgotten Charm von der Ischlerbahn
26.10.2011 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne Maj: Smočková Zdeňka
Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V3
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V4
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana

Třída veteránů

Ask An Answer from River Agara
3.7.2008 V1, BOV
O: Farndale Old Golden Gates M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Lovely Dream Modrý Iris 20.1.2008 V2
O: Dream of Fluffy Lohrien M: Anabell Besednický vrh
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Dlabač Petr