Tvorba www stránek

MVP Praha 29.10.2016

Rozhodčí: Gogolínová Jitka

PSI

Třída dorostu

Carwel Dark Might Celestial Glamour 24.3.2016 VN1
O: Lost In Time Leawrey M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Třída mladých

Monsolina Mister X
8.1.2016 V1, CAJC
O: Monsolana Bonjour Paris M: Monsolana Absolute Beauty
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana

Mezitřída

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 VD1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Toupalová Kateřina

Třída otevřená

Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAC, Res. CACIB
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta

Třída šampionů

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAC, CACIB, BOS
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

Třída veteránů

Cato Čin-Čin Pet
9.4.2007 V1
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie

FENY

Třída mladých

Meredith Leawrey 1.10.2015 V1, CAJC, BOJ
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Kaili D´Or Lago Benea
1.11.2015 V2
O: Amelie Pure Gold M: Fleur De La Vie Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Hrušková Markéta

Mezitřída

Honey Happy Ronna Bohemia
5.5.2015 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Amelli Lady Akelin 15.3.2015 V2, Res. CAC
O: Amore Mio New Marton M: Cerry z Chrášťanského lesa
Chov: Strouhalová Hana Maj: Dlohošová Věra

Třída otevřená

Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V1, CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka

Třída šampionů

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V2, Res. CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana

Třída veteránů

Ask An Answer from River Agara
3.7.2008 V1, BOV
O: Farndale Old Golden Gates M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza