Tvorba www stránek

MVP Litoměřice 28.5.2016

Rozhodčí: Francesco Cochetti (IT)

PSI

Mezitřída

Protector Most Majestic 11.01.2015 VD1
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina

Třída otevřená

Happy Blue Star Fatranský sen
18.2.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Garcon Night of Irish Home M: Dumka Różany Gaj
Chov: Kotuláš Miroslav Maj: Zieba Krzysztof
Lust for Life Leawrey
10.4.2014 V2, Res. CAC
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Ježkovi Barbora a Richard
Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V3
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 V4
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena

Třída šampionů

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V1, CAC, CACIB, BOS
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Imbir Ko-To-Ra
7.6.2013 V2, Res. CAC
O: Touch of Luck from Samhaven M: Pussycat Fatranský sen
Chov: Zboralska Lucyna Maj: Zieba Krzysztof
Keen Competition Leawrey
14.9.2012 V3
O: Rydeen Chili Peper M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 VD
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Třída veteránů

Fill Královský dar 2.10.2007 V1, BOV
O: Prince Sunlight Quenchless Love M: Oriana Black Vermiko
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Cato Čin-Čin Pet
9.4.2007 V2
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 VD3
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

FENY

Třída dorostu

Fridens Snowwhite 13.11.2015 VN1
O: Urritz De Zelai M: Denfris Revolution Dream In Black
Chov: Novislavska S. Maj: Všetečka Aleš
Cassiopeia Gibsonova Púšť
1.12.2015 VN2
O: Your Pirate of the Caribbean Born To Be M: Fatranský sen Vera Rozany Gaj
Chov: J. Gaško + M. Umrian Maj: Donskovová Lenka

Třída mladých

Honey Happy Ronna Bohemia 5.5.2015 V1, CAJC, BOJ
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Gemini in the Stars in Sherborne
22.6.2015 V2
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Matoušková Tereza
Bridget od Hamerského rybníka
16.5.2015 V3
O: Gargamel Lago Benea M: Daisy z Údolí Lužnice
Chov: Součková Helena Maj: Součková Helena
Inka Black z Dančí Louky 14.8.2015 V4
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 VD
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela
Isis Black z Dančí Louky 14.8.2015 nedostavila se
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Kušej Pavel

Mezitřída

Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 V1, CAC
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana

Třída otevřená

Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V1, CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V2, Res. CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V3
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Matoušková Tereza
Chanteur Céleste Lago Benea 21.3.2014 V4
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Fiala Miloslav
Ebony Briliant African Gold
15.7.2013 V
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Inquartová Věra
Anup Goldiana Riseva
15.4.2014 VD
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Gold Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Petr Karel

Třída šampionů

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, CACIB, BOB, 5. BIG
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída veteránů

Wonderful Dream Windie of Kassiopeia 10.12.2006 V1
O: Roysta´s Earth Wind´n´ Fire M: Kaum zu Glauben Kimmie of Kassiopea
Chov: Eggert Ina Maj: Náhlovská Eva