Tvorba www stránek

MVP České Budějovice 8.10.2016

Rozhodčí: Mark Wibier (D)

PSI

Třída štěňat

Coming King Modrý Iris
17.5.2016 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Tinker Bell Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Tetenková Linda

Třída dorostu

Jam in your Heart from River Agara 15.3.2016 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Donasita von Crottorf
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toupalová Kateřina

Třída mladých

Rendez-Vous Ever After 22.12.2015 V1, CAJC, BOJ, BOS
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Jack In Blue z Dančí louky 1.9.2015 V2
O: Jack in The Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Lafková Tereza
Branco Solymászdombi
18.8.2015 diskvalifikace
O: Nyitramenti Eusebio M: Nyitramenti Jemtia
Chov: Müllerné Taller Juditnál Maj: Setichovská M. + Seligerová Z.

Mezitřída

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 VD1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Toupalová Kateřina

Třída otevřená

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 VD1
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.

Třída šampionů

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAC, CACIB
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Morning Glory Ever After 21.5.2014 VD3
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia

FENY

Třída dorostu

Boney ze Sezimova Ústí
11.3.2016 VN1
O: Irresistible Ever After M: Grace z Údolí Lužnice
Chov: Steinerová Jana Maj: Posekaná Monika

Třída mladých

Cassiopeia Gibsonova Púšť
1.12.2015 V1, CAJC
O: Your Pirate of the Caribbean Born To Be M: Fatranský sen Vera Rozany Gaj
Chov: J. Gaško + M. Umrian Maj: Donskovová Lenka
Meredith Leawrey 1.10.2015 VD2
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Judith Královský dar
10.6.2015 nedostavila se
O: Deep Love Damiro of Nice Sunrice M: Chanell Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Rochová Markéta

Mezitřída

Amelli Lady Akelin 15.3.2015 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Amore Mio New Marton M: Cerry z Chrášťanského lesa
Chov: Strouhalová Hana Maj: Dlohošová Věra
Honey Happy Ronna Bohemia
5.5.2015 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Sari vom Rhododendronwäldchen 26.3.2015 nedostavila se
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Golden Happy vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Nič Antonín

Třída otevřená

Amélia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 VD1
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 VD2
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Calamity Jane New Marton 20.12.2011 VD3
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Setichovská Monika

Třída šampionů

Gracious Goddess Ronna Bohemia 2.4.2013 V1, CAC
O: Queenly Mighty Guinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Forgotten Charm von der Ischlerbahn
26.10.2011 VD2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne Maj: Smočková Zdeňka
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 VD3
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída veteránů

Lovely Dream Modrý Iris 20.1.2008 V1, BOV
O: Dream of Fluffy Lohrien M: Anabell Besednický vrh
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Dlabač Petr