Tvorba www stránek

Klubová výstava Ostrava 10.9.2016

Rozhodčí: Anna Kochan (PL)

PSI

Třída štěňat

Carwel Dark Might Celestial Glamour 24.3.2016 nedostavil se
O: Lost In Time Leawrey M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Třída dorostu

Rendez-Vous Ever After 22.12.2015 VN1, BIS dorost
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída mladých

Pixel Puzzle Ever After
22.05.2015 V1, CAJC, BOJ, BOB, Junior BIS
O: Pancho Sir vom Brüggener-Land M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Kipp Gold z Dančí Louky 2.9.2015 V2
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hanušová Kateřina
Jupp Black z Dančí louky 1.9.2015 VD3
O: Jack in The Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Walová M.
Kandy Black z Dančí Louky 2.9.2015 VD4
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Káňová H.

Mezitřída

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V1, CAC
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Kyzer Fatranský sen 13.9.2014 V2, Res. CAC
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Kotuláš Miroslav Maj: Pěnička D.
Hell Boy from River Agara
16.4.2015 VD3
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Rašťák Ondřej

Třída otevřená

Imbir Ko-To-Ra
7.6.2013 V1, CAC
O: Touch of Luck from Samhaven M: Pussycat Fatranský sen
Chov: Zboralska Lucyna Maj: Zieba Krzysztof
Briliant Blue Finestra 14.11.2013 V2
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Smička Radim
Arow Amazing Chebur Sitija 11.6.2014 VD3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffe Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Odložilíková J.
Gek Black z Dančí louky 25.11.2013 VD4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hrušková Nikola
Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 nedostavil se
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka

Třída pracovní

Amore Mio New Marton 3.12.2009 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília

Třída vítězů

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, CAC, Vítěz Ostravy
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V2, Res. CAC
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Happy Blue Star Fatranský sen
18.2.2014 V3
O: Garcon Night of Irish Home M: Dumka Różany Gaj
Chov: Kotuláš Miroslav Maj: Zieba Krzysztof


FENY

Třída mladých

Fridens Snowwhite 13.11.2015 V1, CAJC
O: Urritz De Zelai M: Denfris Revolution Dream In Black
Chov: Novislavska S. Maj: Všetečka Aleš
Tiramisu Uait Sibod 19.7.2015 V2
O: Niksend King of Life M: Eldvidzh Beautiful New Star
Chov: Britvina Elena Maj: Petrášková Lenka
Meredith Leawrey 1.10.2015 V3
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Dixi z Petřkovických strání 27.1.2016 V4
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Janýška K.
Jayla Blue z Dančí louky
1.9.2015 VD
O: Jack in the Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej

Mezitřída

Julzar Autumn Sonnet 25.10.2014 V1, CAC
O: Camanna Cast a Shadow M: Success Fatranský sen
Chov: Filipová Tereza Maj: Filipová Tereza
Gaia Blue Chytrá kráska
9.11.2014 V2, Res. CAC
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Káňová Hana
Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky
2.10.2014 VD3
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej

Třída otevřená

Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 V
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Just Sweet Look Fatranský sen 12.9.2014 V2, Res. CAC
O: C.I.B. Lynmead Not A Dollar More M: Blossom Black Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Knyblová L.
Amanda Boo Mimo Layll 2.7.2014 V3
O: Gladstone of Red-Moon Rising M: Maud z Beskydských pastvin
Chov: Mitter M. Maj: Janýšková V.
Brita Black Finestra
14.11.2013 D
O: Lovely Larry Sir vom Brüggenerland M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta

Třída vítězů

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, Vítěz Ostravy
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Forgotten Charm von der Ischlerbahn
26.10.2011 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne Maj: Smočková Zdeňka
Zaira Blue Vermiko 10.9.2010 V3
O: Vard Black Vermiko M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Hudec L.
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 nedostavila se
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída veteránů

Golden Hanna v. Rhododenronwäldchen 23.8.2008 V1, BOV, BOS, BIS veterán
O: Glen Morristone‘s Hope Sweet Love M: Golden Queen v. Rhododendronwaldchen
Chov: Scheil E. Maj: Gogolínová Jitka
Ask An Answer from River Agara 3.7.2008 V2
O: Old Golden Gates Farndale M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza