Tvorba www stránek

Klubová výstava Chropyně 20.8.2016

Rozhodčí: Tomas Rohlin (DK)

PSI

Třída štěňat

Carwel Dark Might Celestial Glamour 24.3.2016 N1
O: Lost In Time Leawrey M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Třída mladých

Ivar Black z Dančí louky
14.8.2015 V1, CAJC
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Šupák F.
Indy Blue z Dančí louky
14.8.2015 V2
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Sedláčková Z.

Mezitřída

Hell Boy from River Agara
16.4.2015 VD1
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Rašťák Ondřej

Třída otevřená

Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka
Quantum z Rozkvetlé doliny 28.3.2013 V2, Res. CAC
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek L. Maj: Batista De La Rosa Lenka
Briliant Blue Finestra 14.11.2013 V3
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Smička Radim
Arow Amazing Chebur Sitija 11.6.2014 VD4
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffe Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Odložilíková J.
Dayton Dempsey Aratinga 30.10.2010 VD
O: Canón from Graslic Hills M: Venecia Live is Life of Kassiopea
Chov: Mecerová Petra Maj: Placek Jan
Larry Zlatý Dominance 19.5.2014 VD
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Huspeninová K.
Kyzer Fatranský sen 13.9.2014 nedostavil se
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Kotuláš Miroslav Maj: Pěnička D.

Třída pracovní

Amore Mio New Marton 3.12.2009 V1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília

Třída vítězů

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, CAC, Vítěz Chropyně, BOS
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.
Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Rosscarr ́s Raising Chaos 5.4.2013 V3
O: Van-M Good Fellow At Wicani M: Wicani Love on Blue Firdays
Chov: C.,A. Collins Maj: Gogolínová J. + Váchová M

Třída veteránů

Dean Karino Bohemia 14.1.2006 posouzen bez známky
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Soldán P.

FENY

Třída štěňat

Anny See The Lights 14.4.2016 VN1
O: Arpad Gold Vorašif M: Fabiola Fulva New Marton
Chov: Malá Irena Maj: Pavezová N.

Třída dorostu

Loretta z Dančí louky 19.2.2016 VN1, Nej. dorost výstavy
O: Cantenbury Tale von der Ischlerbahn M: Gejša černá Diana z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Neuvirtová A.

Třída mladých

Dixi z Petřkovických strání 27.1.2016 V1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz výstavy
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Janýška K.
Ilia Blue z Dančí Louky 14.8.2015 V2
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hrdlička S.
Arwen Un Dómiel Modrý Iris 12.7.2015 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Tinker Bell Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kuncová Hana
Inka Black z Dančí Louky 14.8.2015 V4
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Jayla Blue z Dančí louky
1.9.2015 VD
O: Jack in the Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej
Meredith Leawrey 1.10.2015 VD
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Mezitřída

Iron Lady od Dennynky 28.9.2014 V1, CAC
O: Zazziky Spice Of African Gold M: Calamity Jane New Marton
Chov: Setichovská Monika Maj: Pešátová M.
Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky
2.10.2014 V2, Res. CAC
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej
Just Sweet Look Fatranský sen 12.9.2014 V3
O: C.I.B. Lynmead Not A Dollar More M: Blossom Black Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Knyblová L.
Alba Lady Akelin 15.3.2015 VD4
O: Amore Mio New Marton M: Cerry z Chrášťanského lesa
Chov: Strouhalová Hana Maj: Strouhalová Hana
Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 VD
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Třída otevřená

Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V1, CAC, Vítěz Chroypně, BOB
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Matoušková Tereza
River Dance von der Ischlerbahn 26.9.2013 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Lios Lady vom Brüggener-Land
Chov: Kirisits Joanne Maj: Placek Jan
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V3
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Cherry Fredina Agi 30.5.2014 V4
O: Lovely Larry Sir vom Brüggenerland M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin
Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 V
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Greis Blue z Dančí louky 28.4.2014 V
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Dostálová L.
Hermiona z Údolí Lužnice
9.3.2014 V
O: Kenneth Noko Bohemia M: Elinor z Údolí Lužnice
Chov: Miroslav Hruška Maj: Naušová Jitka
Liara Zlatá Dominance 19.5.2014 V
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Batista De La Rosa Lenka
Amanda Boo Mimo Layll 2.7.2014 VD
O: Gladstone of Red-Moon Rising M: Maud z Beskydských pastvin
Chov: Mitter M. Maj: Janýšková V.
Brita Black Finestra
14.11.2013 VD
O: Lovely Larry Sir vom Brüggenerland M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta
Lilian Leawrey
10.4.2014 VD
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Goldová Martina
Rhapsody In Gold von der Ischlerbahn 26.9.2013 VD
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Lios Lady vom Brüggener-Land
Chov: Kirisits Joanne Maj: Placek Jan

Třída pracovní

Hopsinka Zara z Dančí louky 2.10.2014 V1, CAC
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Kučeriková Veronika

Třída vítězů

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela