Tvorba www stránek

Klubová výstava Chropyně 7.5.2016

Rozhodčí: Geoff Duffield (GB)

PSI

Třída štěňat

Rendez-Vous Ever After 22.12.2015 VN1
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída dorostu

Je Prof Lago Benea
1.11.2015 VN1
O: Yonn-Bohu v.Wengerhof M: Golden Hanna vom Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
Kipp Gold z Dančí Louky 2.9.2015 VN2
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hanušová Kateřina

Třída mladých

Hell Boy from River Agara
16.4.2015 V1, CAJC
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Rašťák Ondřej
Most Majestic Protector 11.01.2015 V2
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Goia For Quidara Chytrá kráska 9.11.2014 V3
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Hanuš V.

Mezitřída

Arow Amazing Chebur Sitija 11.6.2014 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffe Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Odložilíková J.
Charon Fredina Agi 30.5.2014 V2, Res. CAC
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Müller Z.
Larry Zlatá Dominance 19.5.2014 VD3
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Huspeninová K.
Kyzer Fatranský sen 13.9.2014 nedostavil se
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Kotuláš Miroslav Maj: Pěnička D.

Třída otevřená

Damien Black Amnis Rhei 3.10.2013 V1, CAC, KV, BOS
O: Flaming Black Jack du Chemin des Randonnées M: Ginger Black du Clos de Seawind
Chov: M. Petríková Maj: Schmeisterová Katarína
Keystone To Ever After
2.10.2013 V2, Res. CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Quantum z Rozkvetlé doliny 28.3.2013 V3
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek L. Maj: Batista De La Rosa Lenka
Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 nedostavil se
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Force d'Amour Lago Benea 22.11.2011 nedostavil se
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Goglínová Jitka

Třída pracovní

Amore Mio New Marton 3.12.2009 VD1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília

Třída vítězů

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V1, CAC
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Cryon Marengo Bohemia
17.7.2012 V3
O: Amor Black from Kosir Valley M: Airrin Gold Zahrada dětí
Chov: Matulíková Šárka Maj: Matulíková Šárka
Morning Glory Ever After 21.5.2014 V4
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka
Fairmont Faitte Aratinga 14.3.2014 nedostavil se
O: Lancelot Sir vom Brüggenerland M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Třída čestná

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.

Třída veteránů

Cute Kid Ever After 26.2.2008 V1, BOV, Nej. vet. výstavy
O: Old Smokey Des Beldones M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Peřinová T.
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V2
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Early Sunshine Hirundo 5.4.2005 nedostavil se
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Dreaming Dove Hirundo
Chov: Němečková Z. Maj: Pešátová M.

FENY

Třída štěňat

Fridens Snowwhite 13.11.2015 VN1, Nej. štěně výstavy
O: Urritz De Zelai M: Denfris Revolution Dream In Black
Chov: Novislavska S. Maj: Všetečka A.
Rise and Shine Ever After 22.12.2015 VN2
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Třída dorostu

Dixi z Petřkovických strání 27.1.2016 VN1, Nej. dorost výstavy
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Janýška K.
Jayla Blue z Dančí louky
1.9.2015 VN2
O: Jack in the Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej
Kaili D´Or Lago Benea
1.11.2015 VN3
O: Amelie Pure Gold M: Fleur De La Vie Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Hrušková Markéta

Třída mladých

Tiramisu Uait Sibod 19.7.2015 V1, CAJC, BOJ
O: Niksend King of Life M: Eldvidzh Beautiful New Star
Chov: Britvina Elena Maj: Petrášková Lenka
Arien z Čirého pramene 7.7.2015 V2
O: Pure Black Magic von der Ischlerbahn M: Glamorous Ever After
Chov: Nývltová Eva Maj: Otáhal Roman
Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela
Gemini in the Stars in Sherborne
22.6.2015 V4
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Matoušková Tereza
Cherie z Dančí louky
9.1.2015 VD
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdenka Maj: Martincová Karolína
Inka Fredina Agi
27.1.2015 VD
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Procházková J.

Mezitřída

Nightwish Ever After 25.7.2014 V1, CAC
O: Feel My Soul du Clos de Seawind M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 V2, Res. CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Cherry Fredina Agi 30.5.2013 V3
O: Lovely Larry Sir vom Brüggenerland M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin
Amanda Boo Mimo Layll 2.7.2014 V4
O: Gladstone of Red-Moon Rising M: Maud z Beskydských pastvin
Chov: Mitter M. Maj: Janýšková V.
Autumn Avale Boo Mimo Layll 2.7.2014 V
O: Gladstone of Red-Moon Rising M: Maud z Beskydských pastvin
Chov: Mitter M. Maj: Mitter M.
Hirka Zlatá Erkarča z Dančí louky
2.10.2014 VD
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Komínek Jiří
Iron Lady od Dennynky 28.9.2014 nedostavila se
O: Zazziky Spice Of African Gold M: Calamity Jane New Marton
Chov: Setichovská Monika Maj: Pešátová M.
Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 nedostavila se
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova V. Maj: Kudrová Ivana

Třída otevřená

Ejsí ze Skalního vrchu 4.5.2014 V1, CAC
O: Arpad Gold Vorašif M: Deonií Zlatá Dominance
Chov: Kwasniaková E. Maj: Janků Zdeňka
Lost and Found Ever After
15.3.2014 V2, Res. CAC
O: Sweet Face Gatsby v. Obersten-Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Tomíčková Veronika
Just Sweet Look Fatranský sen 12.9.2014 V3
O: C.I.B. Lynmead Not A Dollar More M: Blossom Black Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Knyblová L.
Clarity Amnis Rhei
2.4.2013 V4
O: Desperado du Clos de Seawind M: Sea Dreamer´s la Mer at Amnis Rhei
Chov: Petríkovi M. a M. Maj: Karolusová Petra
Bugatti z Lesních stínů 10.7.2013 V
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Kazdová Barbora
Desire Gold Chytrá kráska 29.8.2012 V
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Balcar J.
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Matoušková Tereza
Greis Blue z Dančí louky 28.4.2014 V
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Dostálová L.
Brixie Něžná duše 2.5.2014 VD
O: Amore Mio New Marton M: Abigail Pieses of the Dreams
Chov: Weisserová Kovacsová M. Maj: Kovářová Z.
Chaya Fredina Agi 30.5.2014 VD
O: Lovely Larry Sir vom Brüggenerland M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Martynková Miluše
Jokky Dominance 21.6.2012 VD
O: Dark Side of Ever After M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Rašťák Ondřej
Loeva Zlatá Dominance 19.5.2014 VD
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Fučková I.

Třída pracovní

Espérance Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela

Třída vítězů

Coca Cola Amnis Rhei 2.4.2013 V1, CAC, KV, BOB
O: Desperado du Clos de Seawind M: Sea Dreamer´s la Mer at Amnis Rhei
Chov: Petríková Michaela Maj: Petríkovi M. a S.
Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V2, Res. CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Etoile Du Soir Lago Benea 6.5.2011 V3
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela