Tvorba www stránek

Klubová výstava Humpolec 5.6.2016

Rozhodčí: Klaus Frankenberger (D

PSI

Třída štěňat

Monsolina Mister X
8.1.2016 VN1, BIS baby
O: Monsolana Bonjour Paris M: Monsolana Absolute Beauty
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana

Třída mladých

Hell Boy from River Agara
16.4.2015 V1, CAJC
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Rašťák Ondřej

Mezitřída

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Jiráň Jaroslav
Arow Amazing Cherub Sitija 11.6.2014 VD2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffe Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská Svatava Maj: Odložilíková Jaroslava
Most Majestic Protector 11.01.2015 VD3
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Gaston for Chytrá kráska
9.11.2014 VD4
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Guzeeva Mariya

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Korábečná Radka
Arden Couleur Argent Celestial Glamour 7.10.2013 VD2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Guzeeva Mariya
Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 VD3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana
Gentle Gem Ronna Bohemia 2.4.2013 VD4
O: Queenly Mighty Guinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Bouma Mirek

Třída vítězů

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V1, CAC, Nejlepší pes
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Dark Sky from Graslic Hills
28.5.2007 V2, Res. CAC
O: Alwin Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V3
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka

Třída čestná

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, Res. BIS čestná
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.
Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V2
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka

Třída veteránů

Fill Královský dar 2.10.2007 V1, BOV, BOB, BIS veterán, BIS
O: Prince Sunlight Quenchless Love M: Oriana Black Vermiko
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena

FENY

Třída dorostu

Je Blanche Neige Lago Benea
1.11.2015 VN1, Res. BIS puppy
O: Yonn-Bohu vom Wengerhof M: Golden Hanna Vom Rhododendronwäldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva
Kaili D´Or Lago Benea
1.11.2015 VN2
O: Amelie Pure Gold M: Fleur De La Vie Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Hrušková Markéta

Třída mladých

Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 V1, CAJC, BOJ, Res. JBIS
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela
Sari vom Rhododendronwäldchen 26.3.2015 V2
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Golden Happy vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Nič Antonín
Gemini in the Stars in Sherborne
22.6.2015 V3
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Matoušková Tereza
Arya Anything More
7.3.2015 VD4
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Hottmarová Věra Maj: Švarcová Klára

Mezitřída

Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky 2.10.2014 VD1
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák Ondřej
Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 VD2
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana
Graciella New Marton
28.12.2014 VD3
O: Dark Sky from Graslic hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Mečlová Radka

Třída otevřená

Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V1, CAC
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Matoušková Tereza
Challenge Pour Lago Benea 21.3.2014 V2, Res. CAC
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva
Coral Black Stříbrná podkova
19.6.2011 VD3
O: Ice Vision of African Gold M: Charminka Black Zátoka snů
Chov: Hrušková Markéta Maj: Šumanová Hana
Ebony Briliant African Gold
15.7.2013 VD4
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Inquartová Věra
Abbi Blue Merle od Dobré pohody
3.6.2014 VD
O: Siniketun Silver Star M: Coral Black Stříbrná podkova
Chov: Šumanová Hana Maj: Šumanová Hana
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava
Hermiona z Údolí Lužnice
9.3.2014 VD
O: Kenneth Noko Bohemia M: Elinor z Údolí Lužnice
Chov: Miroslav Hruška Maj: Naušová Jitka

Třída vítězů

Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V1, CAC, Nejlepší fena, BOS
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V2, Res. CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza

Třída čestná

Channel Královský dar
25.3.2011 V1, BIS čestná
O: Fill Královský dar M: Beata Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena