Tvorba www stránek

Klubová výstava Humpolec 4.6.2016

Rozhodčí: István Székely (hu)

PSI

Třída štěňat

Monsolina Mister X
8.1.2016 VN1, BIS baby
O: Monsolana Bonjour Paris M: Monsolana Absolute Beauty
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana
Rendez-Vous Ever After 22.12.2015 VN2
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída dorostu

Might and Magic Leawrey 1.10.2015 VN1
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Hradecká Jana
Diesel Vin z Petřkovických strání 27.1.2016 N2
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák Josef Maj: Drštička Martin

Třída mladých

Pixel Puzzle Ever After
22.05.2015 V1, CAJC, BOJ, BOB, JBIS, Res. BIS
O: Pancho Sir vom Brüggener-Land M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Giorgio Armani of Sherbone
26.6.2015 V2
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Řeháková Ivana
Kipp Gold z Dančí Louky 2.9.2015 VD3
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hanušová Kateřina

Mezitřída

Arow Amazing Cherub Sitija 11.6.2014 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffe Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská Svatava Maj: Odložilíková Jaroslava
Most Majestic Protector 11.01.2015 V2, Res. CAC
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Gaston for Chytrá kráska
9.11.2014 VD3
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Guzeeva Mariya

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC, KV
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Korábečná Radka
Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V2, Res. CAC
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Keystone To Ever After
2.10.2013 V3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Arden Couleur Argent Celestial Glamour 7.10.2013 V4
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Guzeeva Mariya
Aaron Small Meadows
4.5.2014 V
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Adéla

Třída vítězů

Amore Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V2, Res. CAC
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Etien Gold od Dennynky
17.3.2010 V3
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka
Morning Glory Ever After 21.5.2014 V4
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Třída čestná

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, BIS čestná
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.

Třída veteránů

Cute Kid Ever After 26.2.2008 V1
O: Old Smokey Des Beldones M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Peřinová Tereza
Embers Leawrey 7.12.2006 V2
O: Aaronwell Antique Gold at Brilyn M: Blessed Jane Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Burdziková Martina
Bax Chytrá kráska 4.6.2006 V3
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Quidara Krása samoty
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava

FENY

Třída štěňat

Rise and Shine Ever After 22.12.2015 VN1
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Třída dorostu

Meredith Leawrey 1.10.2015 VN1
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Merry-En Leawrey 1.10.2015 VN2
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Řeháková Ivana
Kaili D´Or Lago Benea
1.11.2015 VN3
O: Amelie Pure Gold M: Fleur De La Vie Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Hrušková Markéta
Je Blanche Neige Lago Benea
1.11.2015 N4
O: Yonn-Bohu vom Wengerhof M: Golden Hanna Vom Rhododendronwäldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva

Třída mladých

Tiramisu Uait Sibod 19.7.2015 V1, CAJC
O: Niksend King of Life M: Eldvidzh Beautiful New Star
Chov: Britvina Elena Maj: Petrášková Lenka
Gemini in the Stars in Sherborne
22.6.2015 V2
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Matoušková Tereza
Great Ginnie from River Agara
13.4.2015 V3
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Řeháková Ivana
Abbey Lady Akelin 15.3.2015 V4
O: Amore Mio New Marton M: Cerry z Chrášťanského lesa
Chov: Strouhalová Hana Maj: Pastorek Martin

Mezitřída

Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 V1, CAC
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova Valentina Maj: Kudrová Ivana

Třída otevřená

Astra Small Meadows
4.5.2014 V1, CAC, KV
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Jalůvková Tereza
Hermiona z Údolí Lužnice
9.3.2014 V2, Res. CAC
O: Kenneth Noko Bohemia M: Elinor z Údolí Lužnice
Chov: Miroslav Hruška Maj: Naušová Jitka
Challenge Pour Lago Benea 21.3.2014 V3
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V4
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Matoušková Tereza
Eger Fee Elvie from River Agara 17.4.2011 V
O: Ice Vision of African Gold M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Chanteur Céleste Lago Benea 21.3.2014 V
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Fiala Miloslav
Chardonnay Blue Bohemia Galaxy
27.6.2013 V
O: Ultra Merlin African Gold M: Chris´n Joe Every Day
Chov: Eliášová Lenka Maj: Eliášová Lenka
Siobhan Noko Bohemia
12.5.2012 V
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Birkmyre Morning Mist
Chov: Novák Jiří Maj: Červenka Miroslav

Třída vítězů

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza

Třída veteránů

Belle-Etoile-D Or de Cabrenysset 9.6.2006 V1, BOV, BOS
O: Un Amour de Jeunesse des Marécages du Prince M: Athéna Blonde de Cabrenysset
Chov: Agoutin Jean-Claude Maj: Kucková Libuše
Over the Top African Gold 6.5.2007 V2
O: Hocus-Pocus vom Adrerwappen M: Silver Dream P.S. I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina