Tvorba www stránek

MVP DUO CACIB Brno 6.2.2016

Rozhodčí: Redlicka Anna (PL)

PSI

Třída dorostu

Jack In Blue z Dančí louky 1.9.2015 VN1
O: Jack in The Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Lafková Tereza
Kipp Gold z Dančí louky 2.9.2015 VN2
O: Poker Face vom Old Tom M: Forgotten Charm von der Ischlerbahn
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hanušová Kateřina

Třída mladých

Most Majestic Protector 11.01.2015 V1, CAJC, BOJ, BOS
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Gaston for Chytrá kráska
9.11.2014 VD2
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Guzeeva Mariya
Goia for Chytrá kráska
9.11.2014 D
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Hanušová Kateřina

Mezitřída

Morning Glory Ever After 21.5.2014 VD1
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Aaron Small Meadows
4.5.2014 D
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Adéla
Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 nedostavil se
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.

Třída otevřená

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 VD1
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Etien Gold od Dennynky
17.3.2010 D
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka

Třída šampionů

Absolute Dynamite of the Windy Lands
28.12.2011 V1
O: Essanjay Encore From Krystalmist M: A Blue Pearl Of The Holy Mountain
Chov: Mojca Furlan Maj: Ukkola Teija
Personal Angel Michael
7.7.2011 V2
O: Potseluy Leta Solnechny Zaychik M: Nyitramenti Elfe
Chov: Marina Dudnitskaya Maj: Dombrovskaya Natalia
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Rosegarden Zero Risk 25.4.2013 V4
O: Heaven Can Wait vom Haus Rosenpracht M: Ch. Rosegarden Xplosive Flame
Chov: Birgit Fricke Maj: Tott Reinhard

FENY

Třída dorostu

Tiramisu Uajt Sibod VN1
O: Niksend King of Life M: Beautiful New Star Eldvizh
Chov: Britvina Elena Maj: Petrášková Lenka

Třída mladých

Honey Happy Ronna Bohemia 5.5.2015 V1, CAJC
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky 2.10.2014 V2
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák O.
Amy Royal Cinnamon 2.1.2015 V3
O: Ijoki Gold Coll-Kony M: Bonnie Golden Bloom
Chov: Luliaková Mária Maj: Matějková Lucie
Inka Fredina Agi 27.1.2015 VD4
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Procházková Jana
Iren Fredina Agi 27.1.2015 VD
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Kunčík Adam

Mezitřída

Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova V. Maj: Kudrová Ivana
Efife ze Skalního vrchu 4.5.2014 V2, Res. CAC
O: Arpad Gold Vorašif M: Deonií Zlatá Dominance
Chov: Kwasniaková E. Maj: Kwasniaková E.
Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V3
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Lost and Found Ever After
15.3.2014 V4
O: Sweet Face Gatsby v. Obersten-Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Tomíčková Veronika
Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 VD
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Astra Small Meadows
4.5.2014 VD
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Jalůvková Tereza
Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 VD
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída otevřená

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Nyitramenti Krizantem 7.8.2013 VD2
O: Nyitramenti X-Tra Gold M: Nyitramenti Dreamdance
Chov: Janos & Elena Balazsovits Maj: Domrowskaya N.
Ebony Briliant African Gold
15.7.2013 VD3
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Inquartová Věra

Třída šampionů

Jeopardy Ever After 28.7.2013 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída veteránů

Blind Date Ever After
1.12.2007 V1, BOV
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova L. + Petrášková L.