Tvorba www stránek

NVP Mladá Boleslav 18.7.2015

Rozhodčí: Fricke Claus - Peter (D)

PSI

Třída dorostu

Protector Most-Majestic 11.01.2015 VN1
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina

Třída mladých

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAJC, BOJ, BOB
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V2
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Lost in Time Leawrey
10.4.2014 V3
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Holečková Ladislava
Last in the Night Leawrey
10.4.2014 V4
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Gerry Black z Dančí louky 25.11.2013 nedostavil se
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Mezitřída

Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V1, CAC
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC, NV
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka

Třída vítězů

Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V2, Res. CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Etien Gold od Dennynky
17.3.2010 V3
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

Třída veteránů

Clark Čin-Čin Pet
9.4.2007 V1, BOV
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Štěpančíčová Martina
Early Sunshine Hirundo 5.4.2005 V2
O: Quenlly Mighty Quinn of Kassiopea M: Dreame Dove Hirundo
Chov: Němečková Z. Maj: Pešátová Miroslava
Keep Cool African Gold
30.6.2006 V3
O: Erin Krásná Louka M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Crha Ladislav

FENY

Třída mladých

Nightwish Ever After
25.7.2014 V1, CAJC
O: Feel My Soul du Clos de Seawind M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V3
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Baisha Gold Vorašif
20.4.2014 V4
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav
Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 VD
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka
Iron Lady od Dennynky 28.9.2014 VD
O: Zazziky Spice Of African Gold M: Calamity Jane New Marton
Chov: Setichovská Monika Maj: Pešátová M.

Mezitřída

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, NV, BOS
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Charme Fille Lago Benea 21.3.2014 V2, Res. CAC
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka

Třída otevřená

Gilette Ever After
24.10.2011 V1, CAC
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kotková Libuše
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V2, Res. CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Nessiata Blue Dream Ischlerbahn 30.3.2013 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Inclan Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky 25.11.2013 nedostavila se
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Třída vítězů

Jeopardy Ever After 28.7.2013 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Golden Hanna v. Rhododendronwäldchen
23.8.2008 V2, Res. CAC
O: Glen Morristone's Hope Sweet Love M: Golden Queen vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Gogolínová Jitka

Třída veteránů

Over the Top African Gold 27.3.2007 V1
O: Hocus-Pocus vom Adrerwappen M: Silver Dream P.S. I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina