Tvorba www stránek

NVP Klatovy - 20.6.2015

Rozhodčí: Bregenzer Brigitte (A)

PSI

Třída štěňat

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 VN1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Jiráň Jaroslav

Třída mladých

Morning Glory Ever After 21.5.2014 V1, CAJC
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Gek in Black z Dančí louky 25.11.2013 V2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hrušková Nikola
Knightstone Fatranský sen 13.9.2014 VD3
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Toupalová Kateřina
Last in the Night Leawrey
10.4.2014 VD4
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Mezitřída

Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V1, CAC, NV, BOS
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Třída otevřená

Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V1, CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina

Třída vítězů


Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Aymard My Sweet Darling 24.1.2011 V2, res. CAC
O: Geronimo Leawrey M: Anabela Black Stráň Fialek
Chov: Marie Kopecká Maj: Vraná Gabriela

Třída veteránů

Bells z Jasmínových hor 16.2.2007 V1
O: Funky Town Percy of Kassiopeia M: Unser Punktchen Sanya of Kassiopeia
Chov: Kolátková Monika Maj: Šafaříková Linda

FENY

Třída mladých

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAJC, BOJ, BOB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 V2
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava
Adita Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD3
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Toupalová Kateřina
Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 nedostavila se
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka
Chanteur Céleste Lago Benea 21.3.2014 nedostavila se
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Fiala Miloslav

Mezitřída

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Touch of Elegance Noko Bohemia 27.7.2013 V2, Res. CAC
O: X-Killer Noko Bohemia M: Sing of Love Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Lisnerová Magdalena
Fabulous Fairy from River Agara 9.12.2013 VD3
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toušková Dana

Třída otevřená

Nessiata Blue Dream Ischlerbahn 30.3.2013 V1, CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Inclan Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila
Felly Dore Slapská alej
10.11.2013 V2, Res. CAC
O: Dollar Black Double Scotch M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Knedlhans Tomáš
Gold Lady Dominance 30.1.2011 V3
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Vraná Petra

Třída vítězů

Harriet at Ever After
1.4.2012 V1, CAC, NV
O: Drum Major Scottlyme M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Cinera Pardál z Asuanu
16.1.2010 V2, Res. CAC
O: Amalie Pure Gold M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková Andrea a Hana Maj: Donskovová Jiřina

Třída veteránů

New Face of African Gold 27.3.2007 V1, BOV
O: Tisha´s Black Minx vom Old Tom M: Frosty Ice of African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie