Tvorba www stránek

NVP Brno 19.9.2015

Rozhodčí: Havelka Tibor (SK)

PSI

Třída mladých

Nicolaysen´s XXL Xantos V1, CAJC, BOJ, JBIG
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Raik Sir vom Brüggener-Land 20.10.2014 nedostavil se
O: Sir Gerry vom Brüggener-Land M: Lady Hazel vom Bruggener-Land
Chov: Knieling B. Maj: Drštička M.

Mezitřída

Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC, NV, BOB, 4. BIG
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka

Třída vítězů

Zazziky Spice of African Gold 7.1.2011 V1, CAC
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Švecová Hana
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

FENY

třída dorostu

Iren Fredina Agi
27.1.2015 VN1
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Kunčík A.
Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 VN2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Třída mladých

Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky 2.10.2014 V1, CAJC, BOS
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák O.
Arletta Blue Krása Polabí
28.5.2014 V2
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Seligerová Zdeňka
Hirka Zlatá Erkarča z Dančí louky
2.10.2014 VD3
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Komínek Jiří

Mezitřída

Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 V1
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída otevřená

Loeva Zlatá Dominance 19.5.2014 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Fučková I.
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 VD2
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Knedlhans Tomáš

Třída vítězů

Jeopardy Ever After 28.7.2013 V1, CAC, NV
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Golden Hanna v. Rhododendronwäldchen
23.8.2008 nedostavila se
O: Glen Morristone's Hope Sweet Love M: Golden Queen vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Gogolínová Jitka