Tvorba www stránek

MVP Praha 1.11.2015

Rozhodčí: Fiala Vladimír

PSI

Třída mladých

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V1, CAJC
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Midnight Moon Ever After 21.5.2014 V2
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Protector Most-Majestic 11.01.2015 V3
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina

Mezitřída

Last in the Night Leawrey
10.4.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Morning Glory Ever After 21.5.2014 V2, Res. CAC
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Chess Chester Blue od Dennynky 23.12.2013 V3
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Fairmont Faite Aratinga
14.3.2014 V4
O: Lancelot Sir vom Brüggenerland M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Třída otevřená

Champion Pardál z Asuanu 3.5.2012 V1, CAC
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková Andrea a Hana Maj: Bočková Alena
Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana
Hagrid Black od Dennynky
2.10.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída šampionů


Cato Čin-Čin Pet
9.4.2007 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V2, Res. CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V3
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

Třída veteránů

Dark Sky from Graslic Hills
28.05.2007 V1, BOV
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Merlin Gold Nellago
10.08.2003 V2
O: Al Santy Zlaty Lotos M: Bara Black Nellago
Chov: Švendová Yveta Maj: Veverková Zuzana

FENY

Třída dorostu

Sari vom Rhododendronwäldchen 26.3.2015 VN1
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Golden Happy vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Nič Antonín

Třída mladých

Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 V1, CAJC, BOJ, BOS
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova V. Maj: Kudrová Ivana
Nightwish Ever After 25.7.2014 V2
O: Feel My Soul du Clos de Seawind M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Ice Fredina Agi
27.1.2015 VD3
O: Lovely Larry Sir vom Bruggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lenka Nokič
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD4
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava
Cherie z Dančí louky
9.1.2015 nedostavila se
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdenka Maj: Martincová Karolína
Zuckerfee Zea Zelené tuje 25.10.2014 nedostavila se
O: Inspire Black du Clos de Seawind M: Vega Vitality Zelené tuje
Chov: Zubrická Stanislava Maj: Zubrická Stanislava

Mezitřída

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAC, CACIB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka

Třída otevřená

Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V1, CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Everdeen for Quidara Chytrá kráska
29.5.2013 V2, Res. CAC
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava

Třída šampionů

Entirely Ever After 20.10.2009 V1, CAC, Res. CACIB
O: Aim To Please Ever After M: Nicolaysen's Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Xplain Me It African Gold 30.7.2010 V2, Res. CAC
O: Tisha´s Black Minx vom Old Tom M: Star Light vom Adlerwappen
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.