Tvorba www stránek

MVP Mladá Boleslav 29.8.2015

Rozhodčí: Halas Malgorzata (PL)

PSI

Třída dorostu

Protector Most-Majestic 11.01.2015 VN1
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 VN2
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Jiráň Jaroslav

Třída mladých

Morning Glory Ever After 21.5.2014 V1, CAJC, Cruft´s kvalifikace
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V2
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Last in the Night Leawrey
10.4.2014 V3
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Mezitřída

Obelix Actis Poland
18.11.2013 V1, CAC
O: Kiss´N´Tell Chelborn M: Idea Actis Poland
Chov: Zasuń Elwira Maj: Zasuń Elwira
Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V2, Res. CAC
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila
Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V3
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Aaron Small Meadows
4.5.2014 V4
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Adéla
Angel Small Meadows
4.5.2014 VD
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Štěpánka

Třída otevřená

Etien Gold od Dennynky
17.3.2010 V1, CAC, Res. CACIB
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V2, Res. CAC
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta

Třída šampionů

Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V1, CAC, CACIB, BOS, Cruft´s kvalifikace
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka


FENY

Třída štěňat

Here is Andys Blood from River Agara 15.4.2015 VN1
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza

Třída dorostu

Ice Fredina Agi
27.1.2015 VN1
O: Lovely Larry Sir vom Bruggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lenka Nokič

Třída mladých

Monsolina Frut Of Sun
27.8.2014 V1, CAJC, BOJ, Cruft´s kvalifikace
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova V. Maj: Kudrová Ivana
Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 VD2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD3
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava

Mezitřída

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Challenge Pour Lago Benea 21.3.2014 V2, res. CAC
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva
Adita Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD3
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Toupalová Kateřina
Alison Arabesca Riseva
15.4.2014 VD4
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Gold Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Hnídek Martin

Třída otevřená

Baisha Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAC, CACIB, BOB, Cruft´s kvalifikace
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav
Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn 30.3.2013 VD2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Indian Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila

Třída šampionů

Harriet At Ever After 1.4.2012 V1, CAC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková L. Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Golden Hanna v. Rhododendronwäldchen
23.8.2008 nedostavila se
O: Glen Morristone's Hope Sweet Love M: Golden Queen vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Gogolínová Jitka

Třída veteránů

Over the Top African Gold
6.5.2007 V1, BOV
O: Hokus-pokus vom Adlerwappen M: Silver Dream P.S.I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina

Za pomoc s výsledky z této výstav moc děkuji Radce Korábečné!