Tvorba www stránek

Mezinárodní výstava psů Litoměřice 23.5.2015

Rozhodčí: Korózs-Papp Judit (HU)

PSI

Třída mladých

Last in the Night Leawrey
10.4.2014 V1, CAJC, BOS
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V2
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V3
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Třída otevřená

Keen Competition Leawrey
14.9.2012 V1
O: Rydeen Chili Peper M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Champion Pardál z Asuanu 3.5.2012 VD2
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková Andrea a Hana Maj: Bočková Alena

Třída šampionů


Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 VD1
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

Třída veteránů

Keep Cool African Gold
30.6.2006 V1, BOV
O: Erin Krásná Louka M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Crha Ladislav
Clark Čin-Čin Pet
9.4.2007 V2
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Štěpančíčová Martina

FENY

Třída mladých

Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Baisha Gold Vorašif
20.4.2014 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 V4
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava
Challenge Pour Lago Benea 21.3.2014 V
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva
Anup Goldianna Riseva
15.4.2014 D
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Gold Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Petr Karel

Mezitřída

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V2, Res. CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V3
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fiala Vladimír Maj: Knedlhans Tomáš

Třída otevřená

Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V1, CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Kattelin Leawrey
14.9.2012 V2, Res. CAC
O: Rydeen Chili Peper M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Gwen Black Fredina Agi 24.12.2012 V3
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Soldánová Iveta
Desert Rose Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 V4
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva

Třída šampionů

Rosegarden Yamaica Fever 7.4.2012 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Heaven can Wait vom Haus Rosenpracht M: Rosegarden Xplosive Flame
Chov: Birgit Fricke Maj: Tott Reinhard
Entirely Ever After
20.10.2009 V2, Res. CAC
O: Aim To Please Ever After M: Nicolaysen's Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana