Tvorba www stránek

MVP České Budějovice 10.10.2015

Rozhodčí: Korošec Darko (SLO)

PSI

Třída štěňat

Celtic Blue Legend Niarra
26.4.2015 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Designed for Niarra African Gold
Chov: Dušková Lucie Maj: Mullerová Lucie
Gurgle Guy from River Agara
13.4.2015 N2
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Šulcová Ivana

Třída dorostu

Protector Most-Majestic 11.01.2015 VN1
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina

Třída mladých

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 V1, CAJC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Toupalová Kateřina
Nicolaysen´s XXL Xantos V2
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.

Mezitřída

Happy Blue Star Fatranský sen
18.2.2014 V1, CAC
O: Garcon Night of Irish Home M: Dumka Różany Gaj
Chov: Kotuláš Miroslav Maj: Zieba Krzysztof
Morning Glory Ever After 21.5.2014 V2, Res. CAC
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V3
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar

Třída otevřená

Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V1, CAC
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V2, Res. CAC
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Xenon Flash Modrý Iris
4.7.2013 V3
O: Cacahuete Lago Benea M: Night Star Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava

Třída šampionů

Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V3
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Imbir Ko-To-Ra
7.6.2013 V4
O: Touch of Luck from Samhaven M: Pussycat Fatranský sen
Chov: Lucyna Zboralska Maj: Zieba Krzysztof

Třída veteránů

Keep Cool African Gold
30.6.2006 V1, BOV
O: Erin Krásná Louka M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Crha Ladislav

FENY

Třída mladých

Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka
Iron Lady od Dennynky 28.9.2014 V2
O: Zazziky Spice Of African Gold M: Calamity Jane New Marton
Chov: Setichovská Monika Maj: Pešátová M.
Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 V3
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova V. Maj: Kudrová Ivana
Iris Gold Žabí tůně
26.6.2014 V4
O: Qautum Amore Modrý Iris M: Fleur Dafy Žabí tůně
Chov: Dědičová Anna Maj: Toupalová Kateřina

Mezitřída

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAC, CACIB, BOS
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Amélia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 V2, Res. CAC
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Unique Love Noko Bohemia
4.4.2014 V3
O: Royal Gesture Nyitramenti M: Sing of Love Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Macháčková Lenka

Třída otevřená

Bugatti z Lesních stínů 10.7.2013 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Kazdová Barbora
Groseille Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Dlabač Petr
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 nedostavila se
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Knedlhans Tomáš

Třída šampionů

Jeopardy Ever After 28.7.2013 V1, CAC, Res. CACIB
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.

Třída veteránů

Over the Top African Gold 27.3.2007 V1
O: Hocus-Pocus vom Adrerwappen M: Silver Dream P.S. I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina