Tvorba www stránek

MVP Brno 27.6.2015

Rozhodčí: Anna Kochan (PL)

PSI

Třída dorostu

Nicolaysen´s XXL Xantos VN1
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Goia for Quidara Chytrá kráska
9.11.2014 VN2
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Hanuš Vlastimil

Třída mladých

Morning Glory Ever After 21.5.2014 V1, CAJC
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Gerry Black z Dančí louky 25.11.2013 V2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Lust for Life Leawrey
10.4.2014 V3
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Ježková Barbora
Last in the Night Leawrey
10.4.2014 nedostavil se
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Mezitřída

Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta
Frája Zlatý Džekari z Dančí louky 25.11.2013 nedostavil se
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hoblová Lydia

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC, CACIB, BOS
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V3
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Josef Matějek Maj: Všetečková Jana
Guliano Zlatý Dominance 30.1.2011 VD4
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena
Familiar Ever After 8.2.2011 nedostavil se
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Pelánová Yveta

Třída šampionů

Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V1, CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Amore Mio New Marton 3.12.2009 V2, Res. CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V3
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 nedostavil se
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

FENY

Třída mladých

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Loeva Zlatá Dominance 19.5.2014 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Fučková I.
Greis Blue z Dančí louky 28.4.2014 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Dostálová L.
Haida z Údolí Lužnice
9.3.2014 V
O: Kenneth Noko Bohemia M: Elinor z Udolí Lužnice
Chov: Hruška Miroslav Maj: Kafková Zuzana
Chaya Fredina Agi 30.5.2014 V
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Martynková Miluše
Gejša Černá z Dančí louky 28.4.2014 D
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 nedostavila se
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka
Lost and Found Ever After
15.3.2014 nedostavila se
O: Sweet Face Gatsby v. Obersten-Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Tomíčková Veronika

Mezitřída

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Cute Black Love Fatranský sen
10.1.2014 nedostavila se
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Miro Kotuláš Maj: Miro Kotuláš

Třída otevřená

Espérance Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V2, Res. CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Diana Gold Chytrá kráska 29.8.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina

Třída šampionů

Harriet At Ever After 1.4.2012 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková L. Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela