Tvorba www stránek

Klubová výstava Ostrava 22.8.2015

Rozhodčí: Robert Kotlár (HU)

PSI

Třída dorostu

Iron Fredina Agi 27.1.2015 VN1
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Vybíralová

Třída mladých

Morning Glory Ever After 21.5.2014 V1, CAJC, BOJ, 3.JBIS
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Last in the Night Leawrey
10.4.2014 V2
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Mezitřída

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAC
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Damien Black Amnis Rhei 3.10.2013 V2, Res. CAC
O: Flaming Black Jack du Chemin des Randonnées M: Ginger Black du Clos de Seawind
Chov: M. Petríková Maj: Schmeisterová Katarína
Briliant Blue Finestra 14.11.2013 V3
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: V. Bártová Maj: V. Bártová
Gek in Black z Dančí louky 25.11.2013 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hrušková Nikola

Třída otevřená

Checkmate for Ever After 2.7.2012 V1, CAC
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Karšulínová S.
Clark Black Fredina Agi 23.11.2009 VD
O: Spoke Blue Nellago M: Polly Black Nellago
Chov: Holainová Karin Maj: Hudcová Simona

Třída vítězů

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC, KV, BOS
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Highlight of Ever After
1.4.2012 V2, Res. CAC
O: Drum Major Scottlyme M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída veteránů

Early Sunshine Hirundo 5.4.2005 V1, BOV
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Dreaming Dove Hirundo
Chov: Němečková Z. Maj: Pešátová M.

FENY

Třída dorostu

Arya Anything More 7.3.2015 VN1, BIS PUPPY
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Věra Hottmarová Maj: Švarcová K.

Třída mladých

Just Sweet Look Fatranský sen 12.9.2014 V1, CAJC
O: C.I.B. Lynmead Not A Dollar More M: Blossom Black Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Knyblová L.
Iron Lady od Dennynky 28.9.2014 V2
O: Zazziky Spice Of African Gold M: Calamity Jane New Marton
Chov: Setichovská Monika Maj: Pešátová M.
All I Want Is You Yaless Blue
11.7.2014 V3
O: Salsina Suprises Monsolana M: Grace Kelly Blues du Clos de Seawind
Chov: Jana Brossmannová Maj: Jana Brossmannová
Greis Blue z Dančí louky 28.4.2014 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Dostálová L.
Haida z Údolí Lužnice
9.3.2014 V
O: Kenneth Noko Bohemia M: Elinor z Udolí Lužnice
Chov: Hruška M. Maj: Kafková Z.
Cherry Fredina Agi
30.5.2013 V
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin

Mezitřída

Brita Blue Finestra 14.11.2013 V1
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: V. Bártová Maj: V. Bártová

Třída otevřená

Baisha Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav
Meggan z Beskydských pastvin 8.4.2012 V2
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena
Maruška z Beskydských pastvin 8.4.2012 V3
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena
Francis Blue Fredina Agi 14.12.2012 V4
O: Xcalibur von der Inschlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin
Maud z Beskydských pastvin 8.4.2012 V
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena
Drakulinka in Black z Dančí louky 19.5.2012 VD
O: Gti Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Balnar Libor

Třída vítězů

Samantha Sue Zelené tuje
15.1.2011 V1, CAC, KV, BOB, 2.BIS
O: Discovered Dream du Clos de Seawind M: Enigma Empress du Clos de Seawind
Chov: Stanislava Zubrická Maj: Schmeisterová Katarína
Harriet at Ever After
1.4.2012 V
O: Drum Major Scottlyme M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Zaira Blue Vermiko 10.9.2010 V
O: Vard Black Vermiko M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miroslav Maj: Hudcová Simona