Tvorba www stránek

Klubová výstava KCHCS Mladá Boleslav 9.11.2013

Rozhodčí: Angela Harvey, Wicani kennel (GB)

PSI

Třída mladých

Hagrid Black od Dennynky 2.10.2012 V1, CAJC
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Perfect Patch Clarion vom Sachsenhof 11.10.2012 V2
O: Golden Conqueror of Margrave Hills Washoe´s M: Clarion´s Annabell vom Sachsenhof
Chov: K. + E. Otto Maj: Andrysíková Lucia
Endy Gold z Radčina dvora 5.11.2012 VD3
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.

Mezitřída



Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Silver Star Siniketun 22.2.2012 V2, Res. CAC
O: Littlelook Impossible Man M: Siniketun Sinisafiiri
Chov: Rekorius Taru Maj: Hrabáková Romana
Gargamel Lago Benea 22.5.2012 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Kloudová Petra
Collectable Gold of African Gold 17.6.2012 VD4
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Varlamovičová Věra
Eldoret Edward Aratinga 2.3.2012 VD
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Baabda Baffee Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Holovský Karel
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 D
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Kroová Hana
Diego Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 D
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Halmazňová Rút
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 D
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina

Třída otevřená



Dark Sky from Graslic Hills 28.5.2007 V1, CAC, Nej. pes
O: Alwin Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Born for Agara and African Gold 12.9.2011 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Dayton Dempsey Aratinga 30.10.2010 VD3
O: Canón from Graslic Hills M: Venecia Live is Life of Kassiopea
Chov: Mecerová Petra Maj: Placek Jan
Enchanteur Lago Benea 6.5.2011 VD4
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Bártová Pavla
Bayley Marytrav 11.10.2009 VD
O: Queenly Mighty Quinn Kassiopeia M: Aylin Čin Čin Pet
Chov: Rychtaříková Jitka Maj: Matějková Ivana
Falco Black od Dennynky 21.2.2011 VD
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika
Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 D
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 D
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Sabres Blue Horny Vlčí žleb 30.10.2007 D
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Xplosive Showman African Gold 30.7.2010 D
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela

Třída pracovní



Amore Mio New Marton 3.12.2009 VD1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília

Třída vítězů



Poker Face vom Old Tom 11.10.2009 V1, CAC
O: Unglaublich Klug Dane of Kassiopea M: Golden Piper vom Old Tom
Chov: Vogt Jolana Maj: Švecová Hana
Fill Královský dar 2.10.2007 V2, Res. CAC
O: Prince Sunlight Quenchless Love M: Oriana Black Vermiko
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Kangasvuokon Merlin 20.7.2010 V3
O: Leaftribe Old Black Joe M: Kangasvuokon Fazer
Chov: Piia Enlund Maj: P. Enlund + M. Kratochvílová
Buon Giorno New Marton 1.5.2011 VD4
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Exnerová Dana
Highlight of Ever After 1.4.2012 VD
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída veteránů

Andy Black z Perlového údolí 24.11.2002 V1
O: Al Santy Zlatý Lotos M: Chanel Black Vermiko
Chov: Pešinová Zuzana Maj: Matoušková Tereza
Ice Vision of African Gold 16.3.2005 V2
O: Malouine´s Singin´ the Blues M: Xenita Black Modrý Iris
Chov: Fialová Jitka Maj: Kratochvílová Miroslava

FENY

Třída štěňat



Everdeen for Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 VN1, 2.BIS Baby
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Elite New Marton 20.6.2013 nedostavila se
O: Amore Mio New Marton M: Veryblackangel Della Cambianella
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín

Třída dorostu

Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn 30.3.2013 VN1, 3.BIS Puppy
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Indian Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Melanie Maj: Cerhová Kamila
Gracious Goddess Ronna Bohemia 2.4.2013 VN2
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Isabell Královský dar 27.3.2013 N
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Chanell Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Bílková Simona

Třída mladých



Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAJC, BOJ, JBIS
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V2
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza
Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V3
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Harmonia Lago Benea 5.6.2012 V4
O: Samba Black Joker v Wengerhof M: Amina Black Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Kovář Petr
Colored by African Gold 17.6.2012 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela
Designed for Niarra African Gold 3.12.2012 VD
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslavav Maj: Mach Stanislav
Zeris Fellow Doxa z Jordánské hráze 11.10.2012 VD
O: Black Dollar Double Scotch M: Xaniela z Jordánské hráze
Chov: Fiala Vladimír Maj: Fialovi D. + V.
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 D
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina

Mezitřída



Calamity Jane New Marton 20.12.2011 V1, CAC
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Hand in Hand With Ever After 1.4.2012 V3
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Groseille Noire Lago Benea 22.5.2012 VD4
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Dlabač Petr
Benerva ze Skalního vrchu 19.3.2012 VD
O: Dark Side of Ever After M: Louise Krásná Louka
Chov: Kwasniaková Eva Maj: Grouši Jaromír
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 VD
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Diana in Silverblue z Dančí Louky 19.5.2012 D
O: GTI- Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Fleur de la Vie Lago Benea 22.11.2011 D
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka

Třída otevřená



Dream Lady von der Göltsch 7.1.2010 V1, CAC
O: Going for Gold of Lady´s dream M: Ypsi Black von der Göltsch
Chov: Popp Ingrid Maj: Nič Antonín
Celine z Josefovské Pevnosti 16.6.2009 V2, Res. CAC
O: One More Night African Gold M: Melody D´Amour ze Zlaté Jalny
Chov: Plíštilová Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Pure Magic African Gold 1.8.2007 V3
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Gift of Love African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Reslerová Jitka
Beatrice Marytrav 11.10.2009 V4
O: Queenly Mighty Quinn Kassiopeia M: Aylin Čin Čin Pet
Chov: Rychtaříková Jitka Maj: Rychtaříková Jitka
Camilla Collar Dream 22.2.2011 V
O: Ice Vision of African Gold M: Lada Princess Modrý Iris
Chov: Nátr Martin Maj: Ovcárová Jirina
Because it´s me African Gold 12.9.2011 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Štaiglová Kateřina
Bejša z Dančí Louky 10.2.2009 VD
O: Andy Black z Perlového údolí M: Vigsie Greis Alkami
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Bonnie Lailapsos 25.5.2012 VD
O: Celtic Silver Dream Du Clos Des Duchesses M: Cimmie z Jasmínových hor
Chov: Kuželíková Ivona Maj: Beranová Dana
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 D
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Kalamita Black Zátoka snů 10.6.2009 D
O: Fenyöligeti Blue Norman M: Charisma Black Zátoka snů
Chov: Hrabáková Romana Maj: Pešková Marie
Nameless Star vom Wengerhof 30.7.2009 D
O: Early vom Wengerhof M: Ghana vom Wengerhof
Chov: Wenger K.+M. Maj: Wenger K.+M.
Tinker Bell Modrý Iris 19.11.2011 D
O: Ice Vision African Gold M: Love of Scotia Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava

Třída vítězů

Ask An Answer from River Agara

Ask An Answer from River Agara 3.7.2008 V1, CAC, Nej. fena, best blue merle
O: Old Golden Gates Farndale M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Chanell Královský Dar 25.3.2011 V2, Res. CAC, best sable
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Blind Date Ever After 1.12.2007 VD3
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková L.
Fuzzy And Blue od Dennynky 21.2.2011 VD4
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Jurášková Kamila
Cinera Pardál z Asuanu 16.1.2010 VD
O: Amalie Pure Gold M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A.+H. Maj: Donskovová Jiřina
Harriet At Ever After 1.4.2012 VD
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída veteránů

Baroness Brena Ronna Bohemia 23.5.2005 V1, BOV, BOB, BIS veterán, 3.BIS, best tricolor
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea M: Channy Gladys
Chov: Eva Náhlovská Maj: Matoušková Tereza
My First Love ze Zlaté Jalny 17.1.2004 VD2
O: One for All ze Zlaté Jalny M: Bloody Mary von Crottorf
Chov: Křečková Jarmila Maj: Vrbová Hana



ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE - KOLIE DLOUHOSRSTÁ

Nejlepší pár psů

1. Andy Black z Perlového údolí + Baroness Brenna Ronna Bohemia (CD), maj. Tereza Matoušková
2. Fill Královský dar + Chanell Královský dar (CD), maj. Helena Lindaurová

Nejlepší chovatelská skupina

2. Lago Benea (CD), chov. Jitka Gogolínová


Za výsledky děkuji Kateřině Štaiglové!