Tvorba www stránek

Klubová výstava Mladá Boleslav 7.11.2015

Rozhodčí: Dupont Didier (F)

PSI

Třída dorostu

Arin Anything More
7.3.2015 VN1
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Hottmarová Věra Maj: Korábečná Radka
Celtic Blue Legend Niarra
26.4.2015 VN2
O: Born for Agara and African Gold M: Designed for Niarra African Gold
Chov: Dušková Lucie Maj: Müllerová Lucie

Třída mladých

Most Majestic Protector 11.01.2015 V1, CAJC
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Amalie Lynmead Masterpiece 21.10.2014 V2
O: Amalie Lynmead Live in Lover M: Amalie Lynmead Your a Star to Treeview
Chov: Hollywood A C & Waterhouse C Maj: Labská Nikoleta
Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 V3
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Jiráň Jaroslav

Mezitřída

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAC
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Last in the Night Leawrey
10.4.2014 V2, Res. CAC
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Morning Glory Ever After 21.5.2014 V3
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova Lucia
Leap Of Faith For Ever After 15.3.2014 V4
O: Sweet Face Gatsby Von Oberstern Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Bard Gold Vorašif
20.4.2014 VD
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Jan Munzar
Atilla Arrigo Riseva 15.4.2014 nedostavil se
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Risová Eva

Třída otevřená

Inspire Black Du Clos De Seawind 14.6.2013 V1, CAC
O: Eros Blue Du Chemin des Randonnees M: Give me a Chance Du Clos De Seawind
Chov: Mervant Gilles Maj: Petrík Miroslav
Nyitramenti Eusebio 24.9.2009 V2, Res. CAC
O: Budweiser vom Haus Reinhard M: Nyitramenti Wonderful Life
Chov: Balázsovits János Maj: Balázsovits János
Etien Gold od Dennynky
17.3.2010 V3
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka
Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V4
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Korábečná Radka

Třída pracovní

Aurelio Adore van Golden Nachtigal
16.12.2010 V1
O: Czech Made Ever After M: DaDa Beautiful from Graslic hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina

Třída vítězů

Castle´s Queen Bruno Banani
1.9.2009 V1, CAC, Best male, BOS
O: Köakói Old Cockie M: Nyitramenti The One and Only
Chov: Miklós Szabina Maj: Balázsovits János
Damien Black Amnis Rhei 3.10.2013 V2, Res. CAC
O: Flaming Black Jack du Chemin des Randonnées M: Ginger Black du Clos de Seawind
Chov: M. Petríková Maj: Schmeisterová Katarína
Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Korábečná Radka
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 VD4
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina

Třída veteránů

Fill Královský dar 2.10.2007 V1
O: Prince Sunlight Quenchless Love M: Oriana Black Vermiko
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Dark Sky from Graslic Hills
28.05.2007 VD2
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín

Třída čestná

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, BIS čestná třída
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.

FENY

Třída štěňat

Josephina Královský dar
10.6.2015 VN1, BIS baby
O: Deep Love Damiro of Nice Sunrice M: Chanell Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Haaseovi P. a A.
Gemini in the Stars in Sherborne
22.6.2015 VN2
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Matoušková Tereza
Arana z Černostudničního vrchu
15.5.2015 nedostavila se
O: Ready to go African Gold M: Close & Closer African Gold
Chov: Seligerová Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída dorostu

Honey Happy Ronna Bohemia
5.5.2015 VN1, 3. BIS puppy
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Arya Anything More
7.3.2015 N2
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Hottmarová Věra Maj: Švarcová Klára

Třída mladých

Monsolina Frut Of Sun 27.8.2014 V1, CAJC, BOJ, JBIS
O: Full Kiss de Cathyja M: Simply Blue Salsina
Chov: Naumova V. Maj: Kudrová Ivana
Nightwish Ever After 25.7.2014 V2
O: Feel My Soul du Clos de Seawind M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Gaia Blue Chytrá kráska
9.11.2014 nedostavila se
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Káňová Hana
Iron Lady od Dennynky 28.9.2014 nedostavila se
O: Zazziky Spice Of African Gold M: Calamity Jane New Marton
Chov: Setichovská Monika Maj: Pešátová M.

Mezitřída

Family Friend from River Agara
9.12.2014 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Krobová Denisa
Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V2, Res. CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V3
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Moonflower at Ever After 21.5.2014 V4
O: Armani Moon Elshajo M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Baisha Gold Vorašif
20.4.2014 V
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav
Fabiola Fulva New Marton
19.3.2014 V
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Irena Malá
Chanteur Céleste Lago Benea 21.3.2014 V
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Fiala Miloslav
Iris Gold Žabí tůně
26.6.2014 VD
O: Qautum Amore Modrý Iris M: Fleur Dafy Žabí tůně
Chov: Dědičová Anna Maj: Toupalová Kateřina
Esmee Black Stříbrná podkova
27.11.2013 VD
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Holá Irena

Třída otevřená

Clarity Amnis Rhei
2.4.2013 V1, CAC
O: Desperado du Clos de Seawind M: Sea Dreamer´s la Mer at Amnis Rhei
Chov: Petríkovi M. a M. Maj: Karolusová Petra
Adelaide Fellow of Eternity
12.8.2013 V2, Res. CAC
O: Amalie Prince of Love M: Samantha Sue Zelené tuje
Chov: Schmiesterová Katarína Maj: Schmiesterová Katarína
Most Majestic in Flood Light
8.3.2013 V3
O: Don´t Look Back du Clos de Seawind M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kállay Kriszta Maj: Kállay Kriszta
Idea Ever After
26.7.2013 V4
O: Cold Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Donasita von Crottorf 26.4.2013 V
O: Newark Spider Man M: Greta Garbo von Crottorf
Chov: Baroness von Hahn Dina Maj: Krobová Denisa
Touch of Elegance Noko Bohemia 27.7.2013 V
O: X-Killer Noko Bohemia M: Sing of Love Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Lisnerová Magdalena

Třída pracovní

Blind Date Ever After
1.12.2007 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Novakova L. + Petrášková L.

Třída vítězů

Castle´s Queen Coco Chanel
25.2.2012 V1, CAC, best female, BOB, BIS
O: Castle´s Queen Bruno Banani M: Nyitramenti X-tra Personage
Chov: Miklós Szabina Maj: Balázsovits János
Most Majestic Fly Away
8.3.2013 V2, Res. CAC
O: Don´t Look Back du Clos de Seawind M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kállay Kriszta Maj: Kállay Kriszta
Coca Cola Amnis Rhei 2.4.2013 V3
O: Desperado du Clos de Seawind M: Sea Dreamer´s la Mer at Amnis Rhei
Chov: Petríková Michaela Maj: Petríkovi M. a S.
Entirely Ever After 20.10.2009 V4
O: Aim To Please Ever After M: Nicolaysen's Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
African Gold Niarra
7.6.2009 nedostavila se
O: Star Light vom Adlerwappen M: New Face of African Gold
Chov: Dušková Lucie Maj: Reslerová Jitka
Jeopardy Ever After 28.7.2013 nedostavila se
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.

Třída veteránů

Nanu Nana Nicolaysen ́s
4.2.2006 V1, BOV, II. BIS veteran
O: Heartbreaking Jake Vom Haus Rosenpracht M: Yucca Von Belvedere
Chov: Nicolaysen Anja Maj: Petrášková Lenka
Wonderful Dream Windie of Kassiopeia 10.12.2006 V2
O: Roysta´s Earth Wind´n´ Fire M: Kaum zu Glauben Kimmie of Kassiopea
Chov: Eggert Ina Maj: Náhlovská Eva
Over the Top African Gold 27.3.2007 V3
O: Hocus-Pocus vom Adrerwappen M: Silver Dream P.S. I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina

Třída čestná

New Face of African Gold 27.3.2007 V1, II. BIS čestná tř.
O: Tisha´s Black Minx vom Old Tom M: Frosty Ice of African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Ask An Answer from River Agara
3.7.2008 V2
O: Farndale Old Golden Gates M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza