Tvorba www stránek

Klubová výstava Chropyně 9.5.2015

Rozhodčí: Tibor Havelka (SK)

PSI

Třída dorostu

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 VN1
O: Nicolaysen´s Very Special Vero M: Nicolaysen´s Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysen A.+H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Kyzer Fatranský sen 13.9.2014 VN2
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Pěnička D.
Grimm For Quidara Chytrá kráska 9.11.2014 VN3
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Hámal J.
Raik Sir vom Brüggener-Land 20.10.2014 VN4
O: Sir Gerry vom Brüggener-Land M: Lady Hazel vom Bruggener-Land
Chov: Knieling B. Maj: Drštička M.
Goia For Quidara Chytrá kráska 9.11.2014 VN3
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Hanuš V.

Třída mladých

Leap Of Faith For Ever After 15.3.2014 V1, CAJC
O: Sweet Face Gatsby Von Oberstern Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Arow Amaing Cherub Sitija 11.6.2014 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Odložilíková J.
Gerry Black z Dančí louky 25.11.2013 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Mezitřída

Exclusive Edition of African Gold 15.7.2013 V1, CAC
O: Born For Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Pure Black Magic von der Ischlerbahn 20.7.2013 V2
O: Gti Blue Of Irish Home M: Daydream von der Ischlerbahn
Chov: Kirisits Joanne Maj: Petrášková Lenka
Frája Zlatý z Dančí louky 25.11.2013 VD3
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hoblová Lydia

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC, KV
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Checkmate for Ever After 2.7.2012 V2
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Karšulínová S.
Quantum z Rozkvetlé doliny 28.3.2013 V3
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek L. Maj: Batista De La Rosa Lenka
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2014 VD4
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová L. Maj: Bálková Iveta
Brit Blue Vermiko 19.9.2012 VD
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miroslav Maj: Melicharová S.
Cryon Marengo Bohemia 17.7.2012 VD
O: Amor Black From Kosir Valley M: Airrin Gold Zahrada dětí
Chov: Matulíková Š. Maj: Matulíková Š.
Charis Zlatý Dominance 28.9.2011 D
O: Decent Fellow Leawrey M: Blond Cheyenne Ever After
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Janků L.

Třída pracovní

Erny Gold Coll-kony 14.4.2008 VD1
O: Early Sunshine Hirundo M: Jessi Gold Coll-kony
Chov: Konečná V. Maj: Kučeríková Veronika

Třída vítězů

Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V1, CAC
O: Sir Hardes von Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: M. Kirisits Maj: Smočková Z.
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 VD3
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 VD4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 VD
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Josef Matějek Maj: Všetečková Jana

Třída veteránů

Dean Karino Bohemia 14.1.2006 V1, BOV, BOS
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Soldán P.
Early Sunshine Hirundo 5.4.2005 V2
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Dreaming Dove Hirundo
Chov: Němečková Z. Maj: Pešátová M.

FENY

Třída dorostu

Just Sweet Look Fatranský sen 12.9.2014 VN1, Nej. dorost
O: C.I.B. Lynmead Not A Dollar More M: Blossom Black Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Knyblová L.
Iron Lady od Dennynky 28.9.2014 VN2
O: Zazziky Spice Of African Gold M: Calamity Jane New Marton
Chov: Setichovská Monika Maj: Pešátová M.
Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky 2.10.2014 VN3
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Rašťák O.
Hirka Zlatá Erkarča z Dančí louky
2.10.2014 VN4
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Komínek Jiří

Třída mladých

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Amber Firefly Mia Of Sitija 11.6.2014 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Hot Black Coffee Ko-To-Ra
Chov: Chabičovská S. Maj: Chabičovská S.
Efife ze Skalního vrchu 4.5.2014 V3
O: Arpad Gold Vorašif M: Deonií Zlatá Dominance
Chov: Kwasniaková E. Maj: Kwasniaková E.
Lost and Found Ever After
15.3.2014 V4
O: Sweet Face Gatsby v. Obersten-Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Tomíčková Veronika
Amanda Boo Mimo Layll 2.7.2014 V
O: Gladstone of Red-Moon Rising M: Maud z Beskydských pastvin
Chov: Mitter M. Maj: Janýšková V.
Brixie Něžná duše 2.5.2014 V
O: Amore Mio New Marton M: Abigail Pieses of the Dreams
Chov: Weisserová Kovacsová M. Maj: Kovářová Z.
Greis Blue z Dančí louky 28.4.2014 V
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Dostálová L.
Loeva Zlatá Dominance 19.5.2014 V
O: Etien Gold od Dennynky M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Fučková I.
Autumn Avale Boo Mimo Layll 2.7.2014 VD
O: Gladstone of Red-Moon Rising M: Maud z Beskydských pastvin
Chov: Mitter M. Maj: Mitter M.

Mezitřída

Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky 25.11.2013 V1, CAC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Everdeen for Quidara Chytrá kráska
29.5.2013 V2, Res. CAC
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Kyra Cassií Dominance 28.9.2013 V3
O: Faith In Ever After M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Kwasniaková E.
Hellen Blue Fredina Agi 10.9.2013 V4
O: Lovley Larry Sir vom Bruggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Novák R.
Dyrra ze Skalního vrchu 4.7.2013 VD
O: Dark Side of Ever After M: Deonií Zlatá Dominance
Chov: Kwasniaková E. Maj: Batista De La Rosa Lenka

Třída otevřená

Lassie ze Staříčského statku 30.4.2013 V1, CAC
O: Dustin Gold Coll-kony M: Janka ze Staříčského statku
Chov: Fialová D. Maj: Knedlhans T.
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 V2, Res. CAC
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Jenny Dominance 21.6.2012 D
O: Dark Side of Ever After M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Kvíčala M.

Třída vítězů

Diana Gold Chytrá kráska 29.8.2012 V1, CAC, KV, BOB, BIS
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela