Tvorba www stránek

Klubová výstava Humpolec 30.3.2015

Rozhodčí: Miroslav Kotuláš (SK)

PSI

Třída štěňat

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 VN1, Klubová naděje
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Jiráň Jaroslav

Třída dorostu

Knightstone Fatranský sen 13.9.2014 VN1, Klubová naděje
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Kotuláš M. Maj: Toupalová Kateřina

Třída mladých

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAJC, BOJ, BOB, 3.JBIS, 2.BIS
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 V2
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila
Gek in Black z Dančí louky 25.11.2013 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hrušková Nikola

Mezitřída

Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana
Argon Ostrůvek v Závisti 19.01.2014 V2, Res. CAC
O: Cacahuette Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr

Třída otevřená

Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAC, KV
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta
Edgar z Mlýnského úvozu
26.1.2011 V2, Res. CAC
O: Especially For You de la Chapelle aux Arbres M: Brendy z Mlýnského úvozu
Chov: Vainarová Zuzana Maj: Lamešová Marcela
Champion Pardál z Asuanu 3.5.2012 V3
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková Andrea a Hana Maj: Bočková Alena
Dayton Dempsey Aratinga 30.10.2010 VD4
O: Canón from Graslic hills M: Venecia Live Is Life of Kassiopeia
Chov: Mecerová Petra Maj: Placek Jan

Třída pracovní

Aurelio Adore van Golden Nachtigal
16.12.2010 V1, CAC
O: Czech Made Ever After M: DaDa Beautiful from Graslic hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina

Třída vítězů

Dark Sky from Graslic Hills
28.05.2007 V1, CAC
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V2, Res. CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 D
O: Sir Hardes von Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: M. Kirisits Maj: Smočková Z.

Třída veteránů

Bells z Jasmínových hor 16.2.2007 V1
O: Funky Town Percy of Kassiopeia M: Unser Punktchen Sanya of Kassiopeia
Chov: Kolátková Monika Maj: Šafaříková Linda

Třída čestná

Born for Agara and African Gold
12.9.2011 V1, BIS čestná třída
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková T. + Reslerová J.

FENY

Třída štěňat

Cherie z Dančí Louky
9.1.2015 VN1, klubová naděje
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Martincová Karolína

Třída dorostu

Gaia Blue Chytrá kráska
9.11.2014 nedostavila se
O: Fredy Black Fredina Agi M: Xplain Me It African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Káňová Hana

Třída mladých

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V2
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Arletta Blue Krása Polabí
28.5.2014 V3
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Seligerová Zdeňka
Challenge Pour Lago Benea 21.3.2014 V4
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva
Alison Arabesca Riseva
15.4.2014 V
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Gold Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Hnídek Martin
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 V
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava
Fabiola Fulva New Marton
19.3.2014 V
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Irena Malá
Gaya Blue z Dančí louky 28.4.2014 V
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka
Gejša Černá z Dančí louky 28.4.2014 V
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana In Silver Blue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Abbi Blue Merle od Dobré pohody
3.6.2014 VD
O: Siniketun Silver Star M: Coral Black Stříbrná podkova
Chov: Šumanová Hana Maj: Šumanová Hana
Adita Blue Krása Polabí
28.5.2014 VD
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Toupalová Kateřina
Ymuko Modrý Iris
20.01.2014 VD
O: Bodyguard Wir-Coll M: Nathali Gold Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava
Zafira Ultra Gold Modrý Iris
15.02.2014 VD
O: Kangasvuokon Merlin M: Kassandra Gold Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava
Anouschka Asaia Riseva
15.4.2014 V
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Gold Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Vonderková Lucie

Mezitřída

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Fabulous Fairy from River Agara 9.12.2013 V2, Res. CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toušková Dana
River Dance von dre Ischlerbahn 26.09.2013 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Lois Lady vom Brüggener-Land
Chov: Kirisits Joane Maj: Placek Jan
Amélia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 V4
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 V
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Ebony Briliant African Gold
15.7.2013 V
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Inquartová Věra
Esmee Black Stříbrná podkova
27.11.2013 V
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Holá Irena
Hetty Blue Fredina Agi 10.9.2013 V
O: Lovley Larry Sir vom Bruggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Hrušková Markéta

Třída otevřená

Nessiata Blue Dream Ischlerbahn 30.3.2013 V1, CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Inclan Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila
Elizabeth Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 V2, Res. CAC
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Jiráň Jaroslav
Calamity Jane New Marton 20.12.2011 V3
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Setichovská Monika
Coral Black Stříbrná podkova
19.6.2011 V4
O: Ice Vision of African Gold M: Charminka Black Zátoka snů
Chov: Hrušková Markéta Maj: Šumanová Hana
Herbie Black od Dennynky
2.10.2012 V
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika
Desert Rose Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 VD
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva

Třída vítězů

Diana Gold Chytrá kráska 29.8.2012 V1, CAC, KV, BOS
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Cinera Pardál z Asuanu
16.1.2010 V2, Res. CAC
O: Amalie Pure Gold M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková Andrea a Hana Maj: Donskovová Jiřina
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Elegant Marbled Lady from River Agara
17.4.2011 V4
O: Ice Vision of African Gold M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Setichovská Monika

Třída veteránů

New Face of African Gold 27.3.2007 V1, BOV, BIS veterán
O: Tisha´s Black Minx vom Old Tom M: Frosty Ice of African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Over the Top African Gold 27.3.2007 V2
O: Hocus-Pocus vom Adrerwappen M: Silver Dream P.S. I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina