Tvorba www stránek

MVP DUO CACIB Brno 7.2.2015

Rozhodčí: Piotr Król (PL)

PSI

Třída dorostu

Midnight Moon Ever After 21.5.2014 VN1
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Třída mladých

Aaron Small Meadows
4.5.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Adéla
Angel Small Meadows
4.5.2014 V2
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Štěpánka
Gerry Black z Dančí louky 25.11.2013 VD3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Frája Zlatý z Dančí louky 25.11.2013 VD4
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hoblová Lydia

Mezitřída

Pure Black Magic von der Ischlerbahn 20.7.2013 V1, CAC
O: Gti Blue Of Irish Home M: Daydream von der Ischlerbahn
Chov: Kirisits Joanne Maj: Petrášková Lenka
Van-M Cash Deed of Amarsis
28.7.2013 nedostavil se
O: Van-M Good Samaritan M: Van-M Dennisay´s Million Dolar Baby
Chov: Laura Van-Embden Maj: Gabi Schuster

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V3
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Josef Matějek Maj: Všetečková Jana
Quest to the Top Dallinaire
5.5.2010 nedostavil se
O: Cast a Shadow Camanna M: Sunmiss at Dallinaire Monsolana
Chov: Vucelic Dragana Maj: Valníčková Zuzana

Třída šampionů

Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Happy Diamond Agawil
11.11.2009 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Brilyn Fever Pitch M: Con Amore Ko-To-Ra
Chov: Wilczewski Janusz Maj: Pekalska Anna

Třída veteránů

Nikola Gold Olivone Vlčí Žleb
6.2.2007 VD1
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Olivone Vlčí Žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

FENY

Třída štěňat

Hirka Zlatá Erkarča z Dančí louky
2.10.2014 VN1
O: Erny Gold Coll-Kony M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Komínek Jiří

Třída dorostu

Artemis Aurora Yaless Blue
11.7.2014 VN1
O: Salsina Suprises Monsolana M: Grace Kelly Blues du Clos de Seawind
Chov: Brossmannová Jana Maj: Všetečka Aleš
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 VN2
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inquortová Věra Maj: Dochoňová Miroslava

Třída mladých

Greis Blue z Dančí louky
28.4.2014 V1, CAJC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Dostálová Lenka
Lost and Found Ever After
15.3.2014 V2
O: Sweet Face Gatsby v. Obersten-Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Tomíčková Veronika
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky 25.11.2013 V4
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Challenge Pour Lago Benea 21.3.2014 nedostavila se
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-Land M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Plíštilová Eva

Mezitřída

Everdeen for Quidara Chytrá kráska
29.5.2013 V1, CAC
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Keepsake for Ever After 2.10.2013 V2, Res. CAC
O: Mr. Bombastic Prince of Sunlight M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.

Třída otevřená

Designed for Niarra African Gold 3.12.2012 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída šampionů

Rosegarden Yamaica Fever 8.6.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Heaven Can´t Wait v. Haus Rosenpracht M: Rosegarden Xplosive Flame
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Tott Reinhard
Harriet at Ever After
1.4.2012 V2, Res. CAC
O: Drum Major Scottlyme M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Giulia Gold Fredina Agi
24.12.2012 V3
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina

Třída veteránů

Daira Karino Bohemia
14.1.2006 V1, BOV
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška Karel Maj: Dostálová Lenka
Nanu Nana Nicolaysen´s
4.2.2006 V2
O: Heartbreaking Jake v. Haus Rosenpracht M: Yucca v. Belvedere
Chov: Nicolaysen Anja Maj: Petrášková Lenka
Perfecta Old Golden Gates
2.4.2003 nedostavila se
O: Ashley v. Traumland M: Illusion of Love Old Golden Gates
Chov: Tsvetkovy Alina a Nikolay Maj: Valníčková Zuzana