Tvorba www stránek

Speciální výstava Olomouc 25.10.2014

Rozhodčí: Dina Korna (EST)

PSI

Třída štěňat

Gerry Black z Dančí Louky 28.4.2014 VN1
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silver Blue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Gek in Black z Dančí Louky 28.4.2014 nedostavil se
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silver Blue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hrušková Nikola
Morning Glory Ever After
21.5.2014 nedostavil se
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Třída dorostu

Benji Gold Vorašif 20.4.2014 VN1
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Pešinová Aneta

Třída mladých

Listr ze Staříčského statku 30.4.2013 V1, CAJC
O: Dustin Gold Coll-kony M: Janka ze Staříčského statku
Chov: Prosek Břetislav Maj: David Aleš
Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 VD2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana
Elton New Marton 20.6.2013 VD3
O: Amore Mio New Marton M: Veryblackangel Della Cambianella
Chov: Nič Antonín Maj: Lejsková Petra
Briliant Blue Finestra 14.11.2013 neposouzen
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta

Mezitřída

Cesan z Petřkovických strání 19.5.2013 VD1
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák Josef Maj: Pelcová Dagmar
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 VD2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 VD3
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

Třída otevřená

Immo Zlatý Dominance 1.3.2012 VD1
O: Dark Side of Ever After M: Cassie Gold od Dennynky
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Vojáček Ladislav
Brit Blue Vermiko 19.9.2012 VD2
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Melicharová Simona
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 VD3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 nedostavil se
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina

Třída pracovní

Erny Gold Coll-Kony 14.4.2008 VD1
O: Early Sunshine Hirundo M: Jessi Gold Coll-Kony
Chov: Konečná Věra Maj: Kučeriková Veronika

Třída vítězů

Wicani Starlight Dancer 8.2.2006 V1, CAC, VSV, BOS
O: Karava Kempez M: Wicani Dances in Sunlight
Chov: Harvey Angela Maj: Turovtseva Yulia
Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 VD3
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

FENY

Třída štěňat

Enchantress Esmee of Nice Sunrise
10.5.2014 VN1
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Pollmer A. Maj: Lindaurová Helena
Cherry Fredina Agi
30.5.2014 VN2
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin

Třída dorostu

Beisha Gold Vorašif 20.4.2014 VN1
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav
Charme Fille Lago Benea
21.3.2014 N2
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-land M: Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka

Třída mladých

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Everdeen for Quidara Chytrá kráska
29.5.2013 V2
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Hellen Blue Fredina Agi 10.9.2013 V3
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Novák R.
Chloe Black Moravia Galaxy 27.6.2013 VD4
O: Ultra Merlin African Gold M: Chris´n Joe Every Day
Chov: Eliášová Lenka Maj: Ježková Martina
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VD
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Brita Black Finestra 14.11.2013 VD
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí Louky
25.11.2013 VD
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Hetty Blue Fredina Agi 10.9.2013 VD
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Hrušková Markéta

Mezitřída

Francis Blue Fredina Agi
14.12.2012 V1, CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin
Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V2
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva

Třída otevřená

Ask An Answer from River Agara 3.7.2008 V1, CAC, VSV, BOB, BIS
O: Old Golden Gates Farndale M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Elegant Marbled Lady from River Agara
17.4.2011 V2, Res. CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Setichovská Monika
Diana Gold Chytrá Kráska
29.8.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Kirby Gold Coll-Kony
21.7.2012 V4
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Duchess Diane Ronna Bohemia
Chov: Konečná Věra Maj: Klimešová Kristýna
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída pracovní

Espérance Lago Benea 6.5.2011 V1
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela
Blind Date Ever After
1.12.2007 nedostavila se
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída vítězů

Astromelias Jeweled Sky with Wicani 23.1.2011 V1, CAC
O: Wicani Astral Fire M: Wicani Midnight Moonshine
Chov: Angela Anna Maria Reul Maj: Turovtseva Yulia
Xplain Me It African Gold 30.7.2010 V2, Res. CAC
O: Tisha´s Black Minx vom Old Tom M: Star Light vom Adlerwappen
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
Chanell Královský Dar 25.3.2011 V3
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena

Za dodání výsledků děkuji Kateřině Štaiglové!