Tvorba www stránek

NVP Ostrava 12.4.2014

Rozhodčí: Božena Ovesná

PSI

Třída štěňat

Briliant Blue Finestra 14.11.2013 VN1
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Smička Radim
Bor Black Finestra 14.11.2013 VN2
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Veronika

Třída mladých

Quantum Z Rozkvetlé Doliny 28.3.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek Ladislav Maj: Batista De La Rosa Lenka

Mezitřída

Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V1, CAC
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Embers Leawrey 7.12.2006 V2, res. CAC
O: Aaronwell Antique Gold at Brilyn M: Blessed Jane Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Burdziková Martina
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 V3
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta
Charis Zlatý Dominance 28.9.2011 V4
O: Decent Fellow Leawrey M: Blond Cheyenne Ever After
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Lenka Batista de la Rosa
Bax Chytrá kráska 4.6.2006 V
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Quidara Krása samoty
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Asann ze Skalního vrchu 1.8.2011 VD
O: Decent Fellow Leawrey M: Deonis Zlatá Dominance
Chov: Kwasniaková Eva Maj: Vítová Simona

Třída vítězů

Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V1, CAC, NV
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Zazziky Spice of African Gold 7.1.2011 V2, Res. CAC
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Švecová Hana
Erny Gold Coll-Kony 14.4.2008 V3
O: Early Sunshine Hirundo M: Jessi Gold Coll-Kony
Chov: Konečná Věra Maj: Kučeriková Veronika

FENY

Třída dorostu

Jeopardy Ever After 28.7.2013 VN1
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VN2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka

Třída mladých

Nessiata Blue Dream Ischlerbahn 30.3.2013 V1, CAJC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Inclan Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila
Francis Blue Fredina Agi 14.12.2012 V2
O: Xcalibur von der Inschlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin
Dyrra Ze Skalního Vrchu 4.7.2013 V3
O: Dark Side of Ever After M: Deonií Zlata Dominance
Chov: Kwasniaková Eva Maj: Batista De La Rosa Lenka

Mezitřída

Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 V1, CAC, NV, BOB
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Drakulinka in Black z Dančí louky 19.5.2012 V3
O: Gti Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Balnar Libor
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 VD4
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina

Třída otevřená

Xplain me it African Gold 30.7.2010 V1, CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
Becky Golden Bloom 25.12.2010 V2
O: Amor Black from Kosir Valley M: Doris Karino Bohemia
Chov: Janýšková Z. Maj: Novák Josef
Anabell Pieses of the Dream 27.11.2009 V3
O: Rambo Gold Coll-Kony M: Daira Karino Bohemia
Chov: Dostálová Lenka Maj: Dostálová Lenka
Meggan z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD4
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena
Maud z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Mitter Martyn

Třída vítězů

Firefly Ever After 8.2.2011 V1, CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída veteránů

Daira Karino Bohemia 14.1.2006 V1, BOV
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Dostálová Lenka