Tvorba www stránek

Klubová výstava Chropyně 21.9.2013

Rozhodčí: Andráš Polgar (PL)

PSI


Třída štěňat

Cid z Petřkovických strání 19.5.2013 VN1
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Kostelník M.

Třída mladých

Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 V1, CAJC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Max z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD2
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Jůza P.
Endy Gold z Radčina dvora 5.11.2012 vyloučen
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.

Mezitřída



Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monik Maj: Bačinová Radka
Lovley Larry Sir Vom Brüggener-Land 3.12.2011 VD2
O: Queen´s Dancer Golden M: Zamba vom Wengermot
Chov: Bärbel Knieling Maj: Holainová Karin

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Deann Gold Fredina Agi 21.7.2010 VD2
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Karin Holainová Maj: Luža František

Třída pracovní



Amore Mio New Marton 3.12.2009 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília

Třída vítězů

Poker Face vom Old Tom

Poker Face vom Old Tom 11.10.2009 V1, CAC, Vítěz Chropyně
O: Unglaublich Klug Dane of Kassiopea M: Golden Piper vom Old Tom
Chov: Vogt Jolana Maj: Švecová Hana
Erny Gold Coll-Kony 14.4.2008 V2, Res. CAC
O: Early Sunshine Hirundo M: Jessi Gold Coll-Kony
Chov: Konečná Věra Maj: Kučeriková Veronika
Highlight of Ever After 1.4.2012 VD3
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

FENY

Třída štěňat

Connie z Petřkovických strání 19.5.2013 VN1
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Nováková K.

Třída dorostu

Geraldine Gold Fredina Agi 24.12.2012 N1
O: Samba Black Joker vom Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Kolínková L.

Třída mladých



Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 V1, CAJC, BOJ
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Mach Stanislav
Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V2
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Francis Blue Fredina Agi 14.12.2012 V3
O: Xcalibur von der Inschlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová K. Maj: Holainová K.
Maud z Beskydských pastvin 8.4.2012 V4
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Mitter Martyn
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Mezitřída



Diana in Silverblue z Dančí Louky 19.5.2012 V1, CAC, Vítěz Chropyně, BOB, BIS
O: GTI- Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Madelin z Beskydských pastvin 8.4.2012 V2, Res. CAC
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Janýška K.
Dolce Vita New Marton 24.2.2012 V3
O: Dark Sky From Graslic hills M: Very Black Angel Della Cambianella
Chov: Nič Antonín Maj: Věra Hottmarová
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 VD4
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Athéna z Lesních stínů 17.4.2012 VD
O: Axel Golden Bloom M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla
Gilette Ever After 24.10.2011 VD
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kotková Libuše
Harriet At Ever After 1.4.2012 VD
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Coco Chanell New Marton 20.12.2011 D
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Salamonová S.

Třída otevřená



Fantastic Feebee Ronna Bohemia 30.4.2011 V1, CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Cerry z Chrášťanského lesa 28.3.2010 V2, Res. CAC
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Ajka z Údolí Lužnice
Chov: Čecháček Jan Maj: Strouhalová H.
Bonnie Golden Bloom 25.12 2010 V3
O: Amor Black From Kosir Valley M: Doris Karino Bohemia
Chov: Janýšková Maj: Luliaková M.
Emily Gold od Dennynky 17.3.2010 VD4
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Ochránková Aneta
Anabell Pieses of the Dream 27.11.2009 VD
O: Rambo Gold Coll-Kony M: Daira Karino Bohemia
Chov: Dostálová Lenka Maj: Dostálová Lenka
Because it´s me African Gold 12.9.2011 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Štaiglová Kateřina
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 VD
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Cookie z Jasmínových hor 24.12.2007 nedostavila se
O: Black Forester vom Traumland Woblitz-See M: Unser Puntkchen Sanya of Kassiopeia
Chov: Kolátková Monika Maj: Srncová M.

Třída vítězů

Daira Karino Bohemia 14.1.2006 V1, CAC
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Dostálová L.
Blind Date Ever After 1.12.2007 V2
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Za výsledky děkuji Zdence Seligerové!