Tvorba www stránek

Národní výstava Klatovy - 28.6.2014

Rozhodčí: Beradze Iuza

PSI

Třída štěňat

Aragon Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 VN1
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr

Třída dorostu

Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana

Mezitřída

Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V1, CAC
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Glenn black Fredina Agi 24.12.2012 VD2
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Ráczová Eva
Elroy Zlatý Džefík z Dančí Louky 7.2.2013 VD3
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Šlajer František

Třída otevřená

Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V1, CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana

Třída vítězů

Zazziky Spice of African Gold 5.6.2011 V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza

FENY

Třída štěňat

Amellia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 VN1
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr

Třída dorostu

Felly Dore Slapská alej
10.11.2013 VN1
O: Dollar Black Double Scotch M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Knedlhans Tomáš
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VN2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Misty Parál z Asuanu
3.12.2013 VN3
O: Touch of Luck from Samhaven M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Donsková Lenka

Třída mladých

Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Touch of Elegance Noko Bohemia
27.7.2013 V2
O: X-Killer Noko Bohemia M: Sing of Love Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Lisnerová Magdalena
Jeopardy Ever After
28.7.2013 V3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Elizabeth Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 V4
O: Geronimo Leawreyf M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Jiráň Jaroslav
Donasita von Crottorf
7.4.2013 V
O: Newark Spider Man M: Greta Garbo von Crottorf
Chov: von Hahn Dina Baroness Maj: Krobová Denisa

Mezitřída


Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V1, CAC
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V2, Res. CAC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 VD3
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Jacqueline Leawrey 20.5.2011 V2, Res. CAC
O: Especially for de la Champelle aux Arbres M: Belle Etoile D´Or Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Forgotten Charm von der Ischerbahn
26.10.2011 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V4
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Black Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída vítězů

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Chanell Královský Dar 25.3.2011 V2, Res. CAC
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Cinera Pardál z Asuanu 16.1.2010 V3
O: Amalie Pure Gold M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A.+H. Maj: Donskovová Jiřina

Třída veteránů

Baroness Brena Ronna Bohemia 23.5.2005 V1, BOV
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea M: Channy Gladys
Chov: Eva Náhlovská Maj: Matoušková Tereza