Tvorba www stránek

NVP Brno 27.9.2014

Rozhodčí: Kováčová Angela (SK)

PSI

Třída štěňat

Midnight Moon Ever After 21.5.2014 VN1
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková L. + Petrášková L.

Třída mladých

Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana

Třída otevřená

Familiar Ever After
8.2.2011 V1, CAC
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Pelánová Yveta

Třída vítězů

Dark Sky from Graslic Hills
28.5.2007 V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, 5. BIG
O: Alwin Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Highlight of Ever After 1.4.2012 V3
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída veteránů

Baron Britt Ronna Bohemia
23.5.2005 V1, BOV
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea M: Channy Gladys
Chov: Eva Náhlovská Maj: Sidimáková Olga

FENY

Třída dorostu

Fabiola Fulva New Marton
19.3.2014 VN1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Irena Malá

Třída mladých

Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky
25.11.2013 V1, CAJC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Jeopardy Ever After
28.7.2013 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Chloe Black Moravia Galaxy
27.6.2013 VD4
O: Ultra Merlin African Gold M: Chris´n Joe Every Day
Chov: Eliášová Lenka Maj: Ježková Martina
Isména Ever After 26.7.2013 nedostavila se
O: Colt Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kulawiak L.

Mezitřída

Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V1, CAC
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie

Třída otevřená

Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 V1, CAC, NV, CAC ČMKU
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V2, Res. CAC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída vítězů

Xplain me it African Gold 30.7.2010 V1, CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka