Tvorba www stránek

Národní výstava psů Brno 24.10.2014

Rozhodčí: Svobodová Mlada

PSI

Třída dorostu

Gambell van het Melkmeisje
11.3.2014 VN1
O: Flash Black de la Chapelle aux Arbres M: Golden Summer Magic Highland´s
Chov: Schmidt Diana Maj: Schmidt Diana

Třída mladých

Alviero Silver Dream Celestial Glamour
7.10.2013 V1, CAJC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela
Orlean New Monfort
18.5.2013 V2
O: Kalanag New Monfort M: Countess Nyitramenti
Chov: Geyler Alexander Maj: Geyler Alexander

Mezitřída

Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

Třída otevřená

Absolut Lover vom Haus Rosenpracht 6.3.2009 nedostavil se
O: Velours Noir du Clos de Montamer M: Jaunty Blue Jill vom Haus Rosenpracht
Chov: Scheuer Olaf & Petra Maj: Fontanelli Marco
Blockbaster Da Vinci Luckwearer 22.12.2009 nedostavil se
O: Leonardo Da Vinci Niksen M: Assol Lucky Luckwearer
Chov: Zubareva Ludmila Maj: Markova Nadezda

Třída vítězů

Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Painted Black for Glory Way Fridens
7.11.2006 V2, Res. CAC
O: Chimney Sweep Nyitramenti M: One for Me Golden Game
Chov: Novislavskie Svetlana & Oleg Maj: Novislavskie Svetlana & Oleg
Wicani Starlight Dancer
8.2.2006 V3
O: Karava Kempez M: Wicani Dances in Sunlight
Chov: Harvey Angela Maj: Turovtseva Yulia
Barca van het Melkmeisje 28.6.2011 V4
O: Flash Black de la Chapelle aux Arbres M: Love Lies from Machu´s Faith
Chov:Schmidt Diana Maj: Schmidt Diana
Nazareno Gabrielli Nero della Cambianella 28.1.2012 V
O: Ultimitedshine Della Cambianella M: Du Val Des Petits Genies Candice
Chov: Guidotti P. Maj: Shalaeva Natalia
Cato Čin-čin Pet
9.4.2007 VD
O: Sanssouci von Crottorf M: Rina Krása samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalov Marie
Hocus Pocus Campobellói Kiss 3.2.2012 VD
O: X-tra Gold Nyitramenti M: Bacardi Breezer Campobellói
Chov: Kiss Mária Maj: Kiss Mária

Třída veteránů

Leonardo Da Vinci Niksend
6.8.2005 nedostavil se
O: Absolute Ice Old Golden Gates M: Enigma of Stars Dzhazlend
Chov: Khroshina Elena Maj: Markova Nadezda

FENY

Třída štěňat

Enchantress Esmee of Nice Sunrise
10.5.2014 VN1
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Pollmer A. Maj: Lindaurová Helena

Třída dorostu

Charme Fille Lago Benea
21.3.2014 VN1
O: Lovely Larry Sir vom Brüggener-land M: Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka

Třída mladých

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAJC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Farah van het Melkmeisje
26.6.2013 V2
O: Gold Edward Cullen Double Scotch M: Momo of Castle Garden
Chov: Schmidt Diana Maj: Schmidt Diana
Annick Noir Celestial Glamour
7.10.2013 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí Louky
25.11.2013 V4
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Mezitřída

Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn
30.3.2013 V1, CAC
O: Xcalibur vom der Ischlerbahn M: Indian Summer of Castle Garden
Chov: Joanne Kirisits Maj: Cerhová Kamila
Chloé Of Radway Nyitramenti 16.11.2012 V2, Res. CAC
O: Zinedine Zidane Nyitramenti M: Acme of Pefection Snow Stail
Chov: Balázsovits Jántos Maj: Kiss Mária
Not believe in Love Zexwood
7.2.2013 nedostavila se
O: Velvet Nights vom Haus Rosenpracht M: Celtic Music Caronlea
Chov: Todorovic Zeljko Maj: Schmidt Diana

Třída otevřená

Just for Fun Fridens 13.3.2011 V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB
O: Time Out Tiganlea M: Taffety Fairytale Fridens
Chov: Novislavskaya S. Maj: Semushina N.
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V3
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Straight from the Heart Lidok's 21.11.2010 V4
O: Reggae Night Rossavon M: Pearlbarley Steadwyn
Chov: Oklescen Lidija Maj: Oklescen Lidija
Alcantara Benedister 11.4.2012 V
O: Chellenger Nyitramenti M: Bailey´s Campobellói
Chov: Bukovi Mária Maj: Bukovi Mária

Třída šampionů

Chanell Královský dar 25.3.2011 V1, CAC
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Astromelias Jeweled Sky with Wicani 23.1.2011 V3
O: Wicani Astral Fire M: Wicani Midnight Moonshine
Chov: Angela Anna Maria Reul Maj: Turovtseva Yulia
Fame Emotion Fridens 23.9.2010 V4
O: Time Out Tiganlea M: A Stairway To Heaven Iridescent
Chov: Novislavskie Svetlana & Oleg Maj: Novislavskie Svetlana & Oleg
Alpain Sunflower Luckwearer 10.4.2007 nedostavila se
O: Fantastic Sunflower Courage Niksend M: Lucky Enigma Sunrice Niksend
Chov: Zubarev Andrey Maj: Markova Nadezda
Monsolana Blackstar 8.3.2011 nedostavila se
O: Lynmead Let´s Go Black M: Topaz at Monsolana s Jantarnogo Berega
Chov: Lepikhina O. Maj: Fontanelli Marco