Tvorba www stránek

Národní výstava psů Brno 4.1.2014

Rozhodčí: Ivana Němečková

PSI

Třída dorostu

Elton New Marton 20.6.2013 VN1
O: Amore Mio New Marton M: Veryblackangel Della Cambianella
Chov: Nič Antonín Maj: Lejsková Petra

Třída mladých

Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V1, CAJC
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Akim od Zlatonosné říčky 5.2.2013 V2
O: Amore Mio New Marton M: Edina Gold Fredina Agi
Chov: Kučerová Martina Maj: Matocha Jakub
Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Brit Blue Vermiko 19.9.2012 V4
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Melicharová Simona

Mezitřída



Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC, NV
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 V2, Res. CAC
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta
Immo Zlatý Dominance 1.3.2012 V3
O: Dark Side of Ever After M: Cassie Gold od Dennynky
Chov: Lenka Batista de la Rosa Maj: Vojáček Ladislav

Třída otevřená



Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Dayton Dempsey Aratinga 30.10.2010 V2, Res. CAC
O: Canón from Graslic Hills M: Venecia Live is Life of Kassiopea
Chov: Mecerová Petra Maj: Placek Jan
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V3
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V4
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Bax Chytrá kráska 4.6.2006 V
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Quidara Krása samoty
Chov: Přibylová J. Maj: Přibylová J.
Just a Boy Leawrey 20.5.2011 V
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Třída vítězů



Born for Agara and African Gold 12.9.2011 V1, CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Amore Mio New Marton 3.12.2009 V2
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília

FENY

Třída štěňat

Jeopardy Ever After 28.7.2013 VN1
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.

Třída dorostu

Everdeen for Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 VN1
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava

Třída mladých



Designed for Niarra African Gold 3.12.2012 V1, CAJC, BOJ
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V2
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 V3
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina

Mezitřída



Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Diana in Silverblue z Dančí Louky 19.5.2012 V2, Res. CAC
O: GTI- Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Meggan z Beskydských pastvin 8.4.2012 V3
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena

Třída otevřená



Fleur de la Vie Lago Benea 22.11.2011 V1, CAC
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
Xplain me it African Gold 30.7.2010 V2, Res. CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
Kalamita Black Zátoka snů 10.6.2009 V3
O: Fenyöligeti Blue Norman M: Charisma Black Zátoka snů
Chov: Hrabáková Romana Maj: Pešková Marie
Yapanese Pearl at African Gold 11.11.2010 Vyloučena
O: One More Night African Gold M: Thank You African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Kocián Michal

Třída vítězů



Chanell Královský Dar 25.3.2011 V1, CAC, NV, BOB
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Harriet At Ever After 1.4.2012 V2, Res. CAC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková L. Maj: Petrášková L. + Nováková L.