Tvorba www stránek

MVP Praha 3.5.2014

Rozhodčí: Vladimír Javorčík (SK)

PSI

Třída štěňat

Chess Chester Blue od Dennynky
23.12.2013 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída dorostu

Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana
Arden Couleur Argent Celestial Glamour 7.10.2013 VN2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Guzeeva Mariya

Třída mladých

Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V1, CAJC
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Balto z Lesních stínů 10.7.2013 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla + Eva

Mezitřída

Hagrid Black od Dennynky
2.10.2012 V1, CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída otevřená

Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, kvalifikace na Cruft´s 2015
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Guliano Zlatý Dominance 30.1.2011 V2, Res. CAC
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena
Arpád Black Stříbrná podkova 26.11.2008 V3
O: Erin Krásná louka M: Charminka Black Zátoka snů
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva
Sabres Blue Horny Vlčí žleb 30.10.2007 V4
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Perfect Patch Clarion vom Sachsenhof 11.10.2012 nedostavil se
O: Golden Conqueror of Margrave Hills Washoe´s M: Clarion´s Annabell vom Sachsenhof
Chov: K. + E. Otto Maj: Andrysíková Lucia

Třída šampionů

Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Arcamony Mom at African Gold 5.6.2011 V3
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Cato Čin-Čin Pet 9.4.2007 V4
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie

FENY

Třída dorostu

Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Hetty Blue Fredina Agi 10.9.2013 VN2
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Hrušková Markéta

Třída mladých

Isabell Královský dar
27.3.2013 V1, CAJC, BOJ, kvalifikace na Cruft´s 2015
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Chanell Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Bílková Simona
Lovely Black Rose Zátoka snů 4.2.2013 V2
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Beauty Black Stříbrná podkova
Chov: Hrabáková Romana Maj: Hrabáková Romana
Jeopardy Ever After
28.7.2013 V3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.

Mezitřída

Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB, kvalifikace na Cruft´s 2015
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Harmonia Lago Benea 5.6.2012 V4
O: Samba Black Joker v Wengerhof M: Amina Black Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Kovář Petr
Colored by African Gold 17.6.2012 V
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela

Třída otevřená

Elegant Marbled Lady from River Agara 17.4.2011 V1, CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Setichovská Monika
Belle Berry of Bewanlia Gardens 29.3.2011 V2, Res. CAC
O: Canón from Graslic Hills M: Azalea Dahlia of Bewanlia Gardens
Chov: Růžičková Akewe Valerie Maj: Růžičková Akewe Valerie
Siniketun Secret Hope 22.2.2012 V3
O: Littlelook Impossible Man M: Siniketun Sinisafiiri
Chov: Rekorius Taru Maj: Hrušková Markéta
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 nedostavila se
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana

Třída šampionů

Chanell Královský Dar 25.3.2011 V1, CAC, Res. CACIB
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena