Tvorba www stránek

Mezinárodní výstava psů Praha 2.11.2014

Rozhodčí: Vladimír Piskay (sK)

PSI

Třída mladých

Chess Chester Blue od Dennynky 23.12.2013 V1, CAJC
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta
Irresistible Ever After 26.7.2013 VD3
O: Cold Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Mezitřída

Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Gerry Black Fredina Agi
24.12.2012 VD3
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Bartošová Iveta

Třída otevřená

Ready To Go African Gold 8.3.2008 V1
O: Glen Morristone´s Hope Sweet Love M: Old Golden Gates Lohrien of Manico
Chov: Reslerová Jitka Maj: Reslerová Jitka
Amor Gold Vorašif
27.5.2012 V2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Falco Black od Dennynky 21.2.2011 VD3
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika
Etien Gold od Dennynky
17.3.2010 VD4
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Keen Competition Leawrey 14.9.2012 VD
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Třída šampionů

Cato Čin-Čin Pet
9.4.2007 V1, CAC, Res. CACIB
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie
Dark Sky from Graslic Hills
28.5.2007 V2, Res. CAC
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Zazziky Spice of African Gold
7.1.2011 V4
O: Ready to Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Švecová Hana
Arcamony Mom at African Gold
5.6.2011 V
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

Třída veteránů

Merlin Gold Nellago
10.8.2003 V1, BOV
O: Al Santy Zlatý Lotos M: Bára Black Nellago
Chov: Stiepanitzová Yveta Maj: Veverková Zuzana

FENY

Třída štěňat

Abbie Blue Krása Polabí
28.5.2014 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Setichovská Monika

Třída dorostu

Fabiola Fulva New Marton
19.3.2014 VN1
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Malá Irena

Třída mladých

Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka

Mezitřída

Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V1
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V2
O: African Gold Niarra M: Glenmore Leawrey
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Herbie Black od Dennynky
2.10.2012 VD2
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika

Třída šampionů

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka