Tvorba www stránek

Mezinárodní výstava psů Praha 1.11.2014

Rozhodčí: Milan Krinke

PSI

Třída dorostu

Atilla Arrigo Riseva 15.4.2014 VN1
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Risová Eva
Bard Gold Vorašif
20.4.2014 VN2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Jan Munzar

Třída mladých

Chess Chester Blue od Dennynky 23.12.2013 V1, CAJC
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Aragon Ostrůvek v Závisti 19.1.2014 V2
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr

Mezitřída

Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V1, CAC
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 VD2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Gerry Black Fredina Agi
24.12.2012 VD3
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Bartošová Iveta

Třída otevřená

Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V1, CAC
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Falco Black od Dennynky 21.2.2011 V2, Res. CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika
Dayton Dempsey Aratinga 30.10.2010 V3
O: Canón from Graslic Hills M: Venecia Live is Life of Kassiopea
Chov: Mecerová Petra Maj: Placek Jan
Ready To Go African Gold 8.3.2008 VD4
O: Glen Morristone´s Hope Sweet Love M: Old Golden Gates Lohrien of Manico
Chov: Reslerová Jitka Maj: Reslerová Jitka
Amor Gold Vorašif
27.5.2012 VD
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana

Třída šampionů

Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Cato Čin-Čin Pet
9.4.2007 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie
Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V3
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

Třída veteránů

Merlin Gold Nellago
10.8.2003 V1, BOV
O: Al Santy Zlatý Lotos M: Bára Black Nellago
Chov: Stiepanitzová Yveta Maj: Veverková Zuzana

FENY

Třída štěňat

Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava

Třída dorostu

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 VN1
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka

Třída mladých

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Fabulous Fairy from River Agara
9.12.2014 V2
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toušková Dana
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí Louky
25.11.2013 V3
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Amélia Ostrůvek v Závisti 19.1.2014 V4
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Ebony Brilliant of African Gold
16.7.2013 VD
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Inqourtová Věra
River Dance von der Ischlerbahn
? VD
O: ? M: ?
Chov: Kirisits Joanne Maj: Placek Jan

Mezitřída

Jeopardy Ever After 28.7.2013 V1, CAC, Res. CACIB
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V2, Res. CAC
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V2, Res. CAC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza
Herbie Black od Dennynky
2.10.2012 D
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika

Třída šampionů

Wonderful Dream Windie of Kassiopeia 10.12.2006 V1, CAC
O: Roysta´s Earth Wind´n´ Fire M: Kaum zu Glauben Kimmie of Kassiopea
Chov: Eggert Ina Maj: Náhlovská Eva
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka