Tvorba www stránek

MVP Mladá Boleslav 30.8.2014

Rozhodčí: Chwalibóg Elzbieta (PL)

PSI

Třída štěňat

Atilla Arrigo Riseva
15.4.2014 VN1
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Risová Eva
Artusch Amedeo Riseva
15.4.2014 nedostavil se
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Risová Eva

Třída dorostu

Chess Chester Blue od Dennynky 23.12.2013 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída mladých

Irresistible Ever After
26.7.2013 V1, CAJC
O: Cold Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Balto z Lesních stínů
10.7.2013 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková P. + E.

Mezitřída

Hagrid Black od Dennynky 2.10.2012 V1, CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V2, Res. CAC
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Třída otevřená

Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 VD2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Collectable Gold of African Gold
17.6.2012 VD3
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Bayley Marytrav
11.10.2009 VD4
O: Queenly Mighty Guinn of Kassiopeia M: Aylin Čin-Čin pet
Chov: Rychtaříková Jitka Maj: Matějková Ivana

Třída šampionů

Buon Giorno New Marton 1.5.2011 V1, CAC, Res. CACIB
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Exnerová Dana
Highlight of Ever After 1.4.2012 VD2
O: Drum Major Scottlyme M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

FENY

Třída štěňat

Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 VN1
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka

Třída mladých

Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky
25.11.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Annick Noir Brillant Celestial Glamour
7.10.2013 VD3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Ebony Brilliant of African Gold
30.3.2013 VD4
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Inquartová Věra

Mezitřída

Giulia Gold Fredina Agi
24.12.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Gracious Goddess Ronna Bohemia 2.4.2013 V2, Res. CAC
O: Queenly Mighty Guinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Emily Gold z Radčina dvora
5.11.2012 VD3
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol Jiří Maj: Karlíčková Daniela

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB, 3.BIG
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V2, Res. CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Anabela Gold Vermiko
20.4.2011 VD3
O: Quo Vadis African Gold M: Peggy Black Vermiko
Chov: Koubek Miroslav Maj: Koubek Miroslav

Třída šampionů

Firefly Ever After
8.2.2011 V1, CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka