Tvorba www stránek

MVP Litoměřice 24.5.2014

Rozhodčí: Libuše Ubrová

PSI

Třída štěňat

Chess Chester Blue od Dennynky
23.12.2013 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída dorostu

Arden Couleur Argent Celestial Glamour 7.10.2013 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Guzeeva Mariya

Mezitřída

Hagrid Black od Dennynky
2.10.2012 V1, CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Amore Gold Vorašif
27.5.2012 VD2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Kroová Hana
Keen Competition Leawrey 14.9.2012 VD3
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Třída otevřená

Bayley Marytrav 11.10.2009 V1, CAC, Res. CACIB
O: Queenly Mighty Quinn Kassiopeia M: Aylin Čin Čin Pet
Chov: Rychtaříková Jitka Maj: Matějková Ivana
Guliano Zlatý Dominance 30.1.2011 VD2
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena

Třída šampionů

Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Buon Giorno New Marton 1.5.2011 V2, Res. CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Exnerová Dana

FENY

Třída dorostu

Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka

Třída mladých

Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Jeopardy Ever After
28.7.2013 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Gwen Black Fredina Agi 24.12.2012 VD3
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Soldánová Iveta
Nessiata Blue Dream Ischlerbahn
30.3.2013 VD4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Inclan Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila

Mezitřída

Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza
Elfí Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V2, Res. CAC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Šímová Zdeňka

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V2, Res. CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Joy Leah Leawrey 20.5.2011 V3
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Šteflová Marika
Beatrice Marytrav 11.10.2009 VD4
O: Queenly Mighty Quinn Kassiopeia M: Aylin Čin Čin Pet
Chov: Rychtaříková Jitka Maj: Rychtaříková Jitka
Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 VD
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka

Třída šampionů

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Wonderful Dream Windie of Kassiopeia 10.12.2006 V2, Res. CAC
O: Roysta´s Earth Wind´n´ Fire M: Kaum zu Glauben Kimmie of Kassiopea
Chov: Eggert Ina Maj: Náhlovská Eva

Za poskytnutí výsledků děkuji Evě Náhlovské!