Tvorba www stránek

Klubová výstava Chropyně 8.6.2013

Rozhodčí: Němečková Ivana

PSI

Třída dorostu

Endy Gold z Radčina dvora 5.11.2012 VN1
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Brit Blue Vermiko 19.9.2012 N2
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav

Třída mladých

Cryon Marengo Bohemia 17.7.2011 V1, CAJC
O: Amor Black from Kossir Valley M: Airrin Gold Zahrada dětí
Chov: Matulíková Š. Maj: Matulíková Š.
Max z Beskydských pastvin 8.4.2012 V2
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Jůza P.
Highlight of Ever After 1.4.2012 V3
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Flamengo Skotská růže 25.1.2012 VD4
O: Barbero Skotská růže M: Camay Skotská růže
Chov: Štefkovičková K. Maj: Kocourková L.

Mezitřída

Lovley Larry Sir Vom Brüggener-Land 3.12.2011 V1, CAC
O: Queen´s Dancer Golden M: Zamba vom Wengermot
Chov: Bärbel Knieling Maj: Holainová Karin
Cesar Black from Kosir Valley 20.10.2011 V2, Res. CAC
O: Bells z Jasmínových hor M: Anthea Black from Kosir Valley
Chov: Pospíšilová Hana Maj: Kollárová Jiřina

Třída otevřená

Erny Gold Coll-Kony 14.4.2008 V1, CAC, Klubový vítěz
O: Early Sunshine Hirundo M: Jessi Gold Coll-Kony
Chov: Konečná Věra Maj: Kučeriková Veronika
Adiemus Away van Golden Nachtigal 16.12.2010 V2
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Staněk M.
Bax Chytrá kráska 4.6.2006 V3
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Quidara Krása samoty
Chov: Přibylová J. Maj: Přibylová J.

Třída vítězů

Athos De La Fére van Golden Nachtigal 16.12.2010 V1, CAC
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Gájová Gabriela
Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

Třída veteránů

Bianco Skotská růže 23.11.2004 V1, BOV
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Britney Gold Moravia Galaxy
Chov: Štefkovičová K. Maj: Štefkovičovi K. + K.

FENY

Třída dorostu

Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 VN1
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Emily Gold z Radčina dvora 5.11.2012 VN2
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Karlíčková D.

Třída mladých

Harriet At Ever After 1.4.2012 V1, CAJC, BOJ, BIS Junior
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Athéna z Lesních stínů 17.4.2012 V3
O: Axel Golden Bloom M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla
Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 VD4
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Mach Stanislav
Madelin z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Janýška K.

Mezitřída



Because it´s me African Gold 12.9.2011 V1, CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Štaiglová Kateřina
Coco Chanell New Marton 20.12.2011 VD2
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Salamonová S.
Jesica Gold Coll-Kony 30.11.2011 VD3
O: Ashley Noko Bohemia M: Zuzi Gold Coll-kony
Chov: Šumanová Hana Maj: Zuchnická J.

Třída otevřená



Espérance Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela
Arwen Abony van Golden Nachtigal 16.12.2010 V2, Res. CAC
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina
Enigma Skotská růže 14.1.2010 V3
O: Barbero Skotská růže M: Camay Skotská růže
Chov: Štefkovičová Kateřina Maj: Štefkovičovi K.+K.
Feith Black od Dennynky 21.2.2011 V4
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Němečková Pavla
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 VD
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Odeta z Rozkvetlé doliny 23.5.2010 VD
O: Nyitrament Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek Ladislav Maj: Sokol Jiří
Justy Gold Coll-Kony 30.11.2011 D
O: Ashley Noko Bohemia M: Zuzi Gold Coll-kony
Chov: Šumanová Hana Maj: Zuchnická J.

Třída vítězů

DaDa Beautiful from Graslic Hills 28.5.2007 odstoupila
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Bábíková Martina

Moc děkuji za výsledky Kateřině Štaiglové