Tvorba www stránek

MVP České Budějovice 26.4.2014

Rozhodčí: Vladimír Piskay

PSI

Třída mladých

Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 V1, CAJC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V2
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Glenn Black Fredina Agi 24.12.2012 V3
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Ráczová Eva
Benji z Lesních stínů 10.7.2013 VD4
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla + Eva

Mezitřída

Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 VD2
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena
Keen Competition Leawrey 14.9.2012 VD3
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Sunny Boy Noko Bohemia
12.5.2012 nedostavil se
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Birkmyre Morning Mist
Chov: Novák Jiří Maj: Novák Jiří

Třída otevřená

Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Aymard My Sweet Darling 24.1.2011 V2, res. CAC
O: Geronimo Leawrey M: Anabela Black Stráň Fialek
Chov: Marie Kopecká Maj: Vraná Gabriela
Guliano Zlatý Dominance 30.1.2011 V3
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena
Colombo New Marton 20.12.2011 VD4
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vlášek Ladislav
Eldoret Edward Aratinga 2.3.2012 nedostavil se
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Baabda Baffee Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Holovský Karel

Třída šampionů

Winning Game African Gold 2.11.2009 V1, CAC, Res. CACIB
O: Star Light vom Adlerwappen M: Power of Love African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Reslerová Jitka
Zazziky Spice of African Gold 7.1.2011 V2, res. CAC
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Švecová Hana

Třída veteránů

Becomes To You Leawrey 22. 11. 2003 V1, BOV
O: Nyitramenti Captain Blood M: Sonata Jubilee ze Zlaté Jalny
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

FENY

Třída štěňat

Fabulous Fairy from River Agara 9.12.2013 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toušková Dana

Třída dorostu

Jeopardy Ever After 28.7.2013 VN1
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VN2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka

Třída mladých

Gracious Goddess Ronna Bohemia 2.4.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Queenly Mighty Guinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V2
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Donasita von Crottorf 26.4.2013 V3
O: Newark Spider Man M: Greta Garbo von Crottorf
Chov: Baroness von Hahn Dina Maj: Krobová Denisa
Nessiata Blue Dream Ischlerbahn 30.3.2013 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Inclan Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila
Bugatti z Lesních stínů 10.7.2013 VD
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Kazdová Barbora
Elizabeth Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 VD
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Jiráň Jaroslav

Mezitřída

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAC, CACIB
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
So Pretty Noko Bohemia
12.5.2012 nedostavila se
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Birkmyre Morning Mist
Chov: Novák Jiří Maj: Novák Jiří

Třída otevřená

Gold Lady Dominance 30.1.2011 V1, CAC
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Vraná Petra
Calamity Jane New Marton 20.12.2011 V2
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Setichovská Monika
Athéna z Lesních stínů 17.4.2012 VD3
O: Axel Golden Bloom M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla
Only for You Noko Bohemia 6.11.2010 VD4
O: Birkmyre Soulmate M: Igrayne Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Novák Jiří
Kalamita Black Zátoka snů 10.6.2009 nedostavila se
O: Fenyöligeti Blue Norman M: Charisma Black Zátoka snů
Chov: Hrabáková Romana Maj: Pešková Marie

Třída šampionů

Chanell Královský Dar 25.3.2011 V1, CAC
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena

Třída veteránů

My First Love ze Zlaté Jalny 17.1.2004 V1
O: One for All ze Zlaté Jalny M: Bloody Mary von Crottorf
Chov: Křečková Jarmila Maj: Vrbová Hana