Tvorba www stránek

MVP České Budějovice 20.9.2014

Rozhodčí: Beradze Iuza

PSI

Třída mladých

Benji z Lesních stínů 10.7.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla + Eva
Balto z Lesních stínů 10.7.2013 V2
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla + Eva

Mezitřída

Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 V1
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

Třída otevřená

Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Bayssy Zlatý Dominance 20.4.2009 VD2
O: Decent Fellow Leawrey M: Cassie Gold od Dennynky
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena

Třída šampionů

Born for Agara and African Gold
2.11.2009 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V3
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina

Třída veteránů

Keep Cool African Gold
30.6.2006 V1
O: Erin Krásná Louka M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Crha Ladislav

FENY

Třída mladých

Fabulous Fairy from River Agara 9.12.2013 V1, CAJC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toušková Dana
Family Frond from River Agara 9.12.2013 V2
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Krobová Denisa
Grace z Údolí Lužnice 7.4.2013 VD3
O: Earl Noko Bohemia M: Elinor z Údolí Lužnice
Chov: Hruška Mirolsav Maj: Steinerová Jana
Jeopardy Ever After 28.7.2013 VD4
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 VD
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fiala Vladimír Maj: Knedlhans Tomáš
Misty Pardál z Asuanu 3.12.2013 nenastoupila
O: Touch of Luck from Samhaven M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Donsková Jiřina

Mezitřída

Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 V2
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Donasita von Crottorf 26.4.2013 VD3
O: Newark Spider Man M: Greta Garbo von Crottorf
Chov: Baroness von Hahn Dina Maj: Krobová Denisa

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V2, Res. CAC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza

Třída veteránů

My First Love ze Zlaté Jalny 17.1.2004 V1, BOV
O: One for All ze Zlaté Jalny M: Bloody Mary von Crottorf
Chov: Křečková Jarmila Maj: Vrbová Hana

Za výsledky děkuji Radce Bačinové!