Tvorba www stránek

Klubová výstava Mladá Boleslav 22.11.2014

Rozhodčí: Heidi Müller - Heinz (D)

PSI

Třída dorostu

Benji Gold Vorašif
20.4.2014 VN1
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Pešinová A. + Bačinová R.
Midnight Moon Ever After
21.5.2014 VN2
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Morning Glory Ever After
21.5.2014 VN3
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Bard Gold Vorašif
20.4.2014 VN4
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Jan Munzar
Fairmont Faitte Aratinga
14.3.2014 N
O: Lancelot Sir vom Brüggenerland M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Třída mladých

Azzaro Mystery Night Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAJC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Kaizlerová Iveta
Chess Chester Blue od Dennynky 23.12.2013 V2
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Aragon Ostrůvek v Závisti 19.1.2014 V3
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr

Mezitřída

Gerry Black Fredina Agi
24.12.2012 V1, CAC
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Bartošová Iveta
Pure Black Magic von der Ischlerbahn 20.7.2013 V2, Res. CAC
O: Gti Blue Of Irish Home M: Daydream von der Ischlerbahn
Chov: Kirisits Joanne Maj: Petrášková Lenka
Irresistible Ever After 26.7.2013 V3
O: Cold Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Listr ze Staříčského statku
30.4.2013 V4
O: Dustin Gold Coll Kony M: Janka ze Staříčského statku
Chov: Prosek Břetislav Maj: David Aleš

Třída otevřená

Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V1, CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Amore Gold Vorašif
27.5.2012 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Good News Ever After
24.10.2011 V4
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Collectable Gold of African Gold
17.6.2012 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Charismatic Ever After
24.10.2011 VD
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Maňák Aleš
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 VD
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Xplosive Showman of African Gold
30.7.2010 VD
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela

Třída vítězů

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC, Nej pes, BOS
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Zazziky Spice of African Gold 7.1.2011 V2, Res. CAC
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Švecová Hana
Dark Sky from Graslic Hills
28.5.2007 V3
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Nič Antonín
Highlight of Ever After
1.4.2012 VD4
O: Drum Major Scottlyme M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída čestná

Etien Gold od Dennynky
17.3.2010 V1, 2. BIS čestná
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

FENY

Třída dorostu

Fabiola Fulva New Marton
9.3.2014 VN1, BIS puppy
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Malá Irena
Gaya z Dančí louky
28.4.2014 VN2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Z. + Reslerová J.
Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 VN3
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Baisha Gold Vorašif
20.4.2014 VN4
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bouz Miroslav

Třída mladých

Keepsake for Ever After
2.10.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Mr. Bombastic Prince of Sunlight M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Amélia Ostrůvek v Závisti 19.1.2014 V2
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Misty Pardál z Asuanu
3.12.2013 V4
O: Touch of Luck from Samhaven M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková Andrea a Hana Maj: Donskovová Lenka

Mezitřída

Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V1, CAC
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn
30.3.2013 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Indian Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila
Jeopardy Ever After 28.7.2013 VD3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Isména Ever After
26.7.2013 VD4
O: Cold Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kulawiak Libuše

Třída otevřená

Abiba Gold Vorašif
27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Gajdošová H. + Bačinová R.
Ask An Answer from River Agara
3.7.2008 V2, Res. CAC
O: Farndale Old Golden Gates M: Baroness Brena Ronna Bohemia
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Glamorous Ever After
24.10.2011 V3
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nývltová Eva
Gwen Black Fredina Agi
24.12.2012 V4
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Soldánová Iveta
Fantastic Feebee Ronna Bohemia
30.4.2011 V
O: Especially For You de la Chapelle aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Celine z Josefovské pevnosti
16.6.2009 VD
O: One More Night African Gold M: Melody d'Amour ze Zlaté Jalny
Chov: Plíštilová Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Colored by African Gold
17.6.2012 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela
Hilary Gold od Dennynky
2.10.2012 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Jakubová Hana
Hand in Hand Ever After 1.4.2012 nedostavila se
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída pracovní

Blind Date Ever After
1.12.2007 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue Graslic hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.

Třída vítězů

Channel Královský dar
25.3.2011 V1, CAC, Nej fena, BOB, BIS
O: Fill Královský dar M: Beata Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Goldilocks Ever After
24.10.2011 V2, Res. CAC
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
Gloria vom Hause Reinhard
23.1.2008 V3
O: Tevish vom Hause Reinhard M: Mocca vom Hause Reinhard
Chov: Reinhard W. a K. Maj: Nič Antonín
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V4
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Diana Gold Chytrá kráska 29.8.2012 V
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Golden Hanna v. Rhododendronwäldchen
23.8.2008 V
O: Glen Morristone's Hope Sweet Love M: Golden Queen vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Gogolínová Jitka
Firefly Ever After 8.2.2011 nedostavila se
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída veteránů

Nanu Nana Nicolaysen ́s
4.2.2006 V1, BOV
O: Heartbreaking Jake Vom Haus Rosenpracht M: Yucca Von Belvedere
Chov: Nicolaysen Anja Maj: Petrášková Lenka

Třída čestná

Over the Top African Gold
6.5.2007 nedostavila se
O: Hokus-pokus vom Adlerwappen M: Silver Dream P.S.I Love You
Chov: Reslerová Jitka Maj: Gajdoštíková Kristina