Tvorba www stránek

Klubová výstava Chropyně 13.9.2014

Rozhodčí: Anna Kochan (PL)

PSI

Třída štěňat

Gerry Black z Dančí Louky
28.4.2014 VN1
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silver Blue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Třída mladých

Lister ze Staříčského statku
30.4.2013 V1, CAJC
O: Dustin Gold Coll-kony M: Janka ze Staříčského statku
Chov: Prosek B. Maj: David A.
Cesan z Petřkovických strání
19.5.2013 V2
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Pelcová D.
Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusova J.
Xenon Flash Modrý Iris
4.7.2013 V4
O: Cacahuete Lago Benea M: Night Star Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava
Cid z Petřkovických strání
19.5.2013 V
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Kostelník M.
Briliant Black Finestra 14.11.2013 VD
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta
Irresistible Ever After 26.7.2013 nedostavil se
O: Colt Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída otevřená

Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V1, CAC, Vítěz Chropyně
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Derek in Black z Dančí Louky
19.5.2012 V2, Res. CAC
O: Gti Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Mikudová R.
Immo Zlatý Dominance 1.3.2012 VD
O: Dark Side of Ever After M: Cassie Gold od Dennynky
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Vojáček Ladislav

Třída vítězů

Kangasvuokon Merlin 20.7.2010 V1, CAC
O: Leaftribe Old Black Joe M: Kangasvuokon Fazer
Chov: Piia Enlund Maj: Kratochvílová Miroslava

FENY

Třída štěňat

Greis Blue z Dančí Louky
28.4.2014 VN1
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silver Blue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Dostálová Lenka
Charme Fille Lago Benea 21.3.2014 VN2
O: Lovely Larry Sir vom Brugenner-Land M: Golden Hanna vom Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
Lost and Found Ever After
15.3.2014 nedostavila se
O: Sweet Face Gatsby vom Obersten-Holz M: Goldilocks Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Tomíčková V.

Třída dorostu

Yumiko Modrý Iris 20.1.2014 VN1
O: Bodyguard Wir-Coll M: Nathali Gold Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava
Zafira Ultra Gold Modrý Iris
15.2.2014 VN2
O: Kangasvuokon Merlin M: Kassandra Gold Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava

Třída mladých

Jeopardy Ever After 28.7.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 V2
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky 25.11.2013 V3
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Hellen Blue Fredina Agi 10.9.2013 V4
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Novák R.
Brita Black Finestra 14.11.2013 VD
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta
Connie z Petříkovských strání
19.5.2013 VD
O: Dustin Gold Coll-kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Nováková K.
Everdeen for Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 VD
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Isména Ever After 26.7.2013 VD
O: Colt Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kulawiak L.
Coletta z Petříkovských strání 19.5.2013 nedostavila se
O: Dustin Gold Coll-kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Bořutová V.

Mezitřída

Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V1, CAC
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC, Vítěz Chropyně, BOB, BIS
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Odeta z Rozkvetlé doliny 23.5.2010 V3
O: Nyitrament Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek Ladislav Maj: Sokol Jiří
Gilette Ever After 24.10.2011 V4
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kulawiak L.
Becky Golden Bloom 25.12.2010 VD
O: Amor Black from Kosir Valley M: Doris Karino Bohemia
Chov: Janýšková Z. Maj: Novák J.
Fabiana Skotská růže 25.1.2012 nedostavila se
O: Barbero Skotská růže M: Camay Skotská růže
Chov: Štefkovičková K. Maj: Štefkovičovi K.+K.

Třída pracovní

Espérance Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela

Třída vítězů

Xplain me it African Gold 30.7.2010 V1, CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 V2, Res. CAC
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Firefly Ever After 8.2.2011 nedostavila se
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov:Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída veteránů

Daira Karino Bohemia 14.1.2006 V1, BOV
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Dostálová L.

Za výsledky moc děkuji Kateřině Štaiglové!